Новини з 1996 року

Начальник патрульної поліції Деркач відзвітувався: про ями на дорогах та нічний продаж алкоголю

Валерія Макряшина 21 лютого 2019 16:10 390 0

Чи є сенс викликати патрульну поліцію?

Про це сьогодні, 21 лютого, на пленарному засіданні XXXV сесії Кременчуцької міської ради VII скликання розповів командир батальйону патрульної поліції м. Кременчука - Вячеслав Деркач.

Депутка міськради Оксана Піддубна запитала, чи є сенс водіям, автівки яких постраждали в ямах на міських дорогах, викликати поліцію для складання протоколів та чи зможуть вони потім отримати відшкодування? 

Вячеслав Деркач відповів, що сам не раз бачив цю проблему, їздячи містом. І сенс викликати патрульну поліцію в разі пошкодження автомобіля через руйнівний асфальт є. Поліцію, за його словами, викликати треба. Патрульні на місці складуть відповідний протокол. 

Також головний патрульний повідомив, що за фактом неналежного утримання доріг минулого року було складено 134 матеріали, з них 55 - на посадових осіб, дорожніх, комунальних, залізничних організацій та підприємств. Усі ці протоколи передали до суду, тож останнє слово за ним. 

В. Деркач також додав, що вуличну шляхову мережу в Кременчуці постійно обстежують патрульні і за результатом даних обстежень видано 155 вимог і приписів на усунення тих чи інших недоліків. 

Відповів Вячеслав Деркач і на запитання депутатки Валентини Гордєєвої стосовно вільного проїзду вантажівок Крюківським мостом. За її словами, великогабаритний транспорт поліція зупиняє вже тоді, коли той уже проїде міст. Головний патрульний міста відповів, що до нього дійшли такі чутки, наче патрульні самі пропускають вантажівки, але даний факт треба перевіряти.

Та не завадило б встановити на Крюківському шляхопроводі додаткові знаки.

Також чиновники почали скаржитися, що патрульні часто зупиняють чи то їх, чи то їхніх знайомих без приводу й потім починають на ходу придумувати причину зупинки. Натомість патрульні зовсім не зважають на компанії, які сидять із пивом на лавках у міських парках. Стосовно заборони продажу алкоголю вночі, то Вячеслав Деркач заявив, що з радістю підтримав би дану пропозицію, адже з потеплінням збільшується і кількість розпивання та й злочини переважно здійснюють громадяни, які перебували напідпитку. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1235 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1887 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2380 0