Новини з 1996 року

Набудували… Зам мера Кравченко та мер Малецький відповідатимуть за Армагеддон у кварталі 278?

Олександр Курилов 29 березня 2019 12:15 1249 1

Мешканці Кременчука ризикують своїм життям через дії міських чиновників, які дозволяють приватному бізнесу будувати газові заправки в нашому місті всупереч усім будівельним нормам і правилам.

Мова в цьому випадку йде про газові заправки, розташовані на вулицях міста, які будують ближче ніж півкілометра до житлових будинків.

Це останній випадок Армагеддону, що стався на газовій заправці в сусідньому з Кременчуком місті – Кропивницькому.

А там цієї середи під час перекачування газу з автоцистерни у ємність усе вибухнуло. Внаслідок вибуху згоріли 18 автомобілів, четверо людей поранено.

Офіційна причина того, що сталося, – порушення правил безпеки. Й слід сказати, що від вибуху не постраждали житлові будинки, бо газова заправка, яка запалала, була розташована відповідно до будівельних норм – на відстані від житла не менш ніж 500 метрів.

Натомість у Кременчуці, з дозволу міського голови Віталія Малецького, неподалік від зупинки транспорту «Вул. Козацька», що у кварталі 278 і неподалік від житлових будинків, саме така «бомба» чекає «пробудження».

І з цього приводу відомі аргументи наших чиновників – того ж заступника мера Кременчука Дмитра Кравченка й самого міського голови Малецького, що в Італії, де наші чиновники відпочивають, такі газові заправки знаходяться поруч із житловими будинками.

Зрозуміло, що це аргумент для нашого міста, але таким він перестає бути, коли через порушення правил безпеки все вибухає і страждають люди.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Маруся 30.03.2019 12:15

а запрвка возле школы никого не смущает?

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1364 0