Новини з 1996 року

На зло активістам. У Кременчуці дозволили мову агресора, але з дублюванням українською

Валерія Макряшина 10 серпня 2018 09:40 1462 0

Усі заклади в Кременчуці, що обслуговують клієнтів, повинні обслуговувати їх українською мовою. Стосовно реклами та стендів/вивісок - вони також обов'язково повинні бути виконані державною мовою. 

Це затверджений депутатами проект рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 березня 2018 року «Про мову обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі у м. Кременчуці», що обговорювали вчора на пленарному засіданні міськради. 

Однак тепер уже колишній депутат Микола Шевченко, який учора заявив про складання свох депутатських повноважень, наостанок вирішив внести в цей проект зміни.

А саме: дозволити використання іншої мови, однак у разі її використання, наприклад у рекламі, повинно бути дублювання державною мовою. 

На це депутатка Оксана Піддубна висунула пропозицію, аби народний депутат Юрій Шаповалов також розмовляв українською, однак її не підтримали. Варто зазначити, що депутатка не перший раз вносить таку пропозицію в сесійній залі. Вона вже зверталася до колег, аби ті звернули увагу на мову нардепа, адже на всіх заходах, у тому числі державних, він розмовляє мовою агресора, що є вже неправильно. 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись