Новини з 1996 року

На зарплатах бюджетників мерія Кременчука зуміла зекономити 7 млн. грн. І це тільки початок!

Віктор Крук 19 травня 2016 12:40 970 0

Про це, як досягнення міської влади, чиновники повідомляють у поясненні до звіту про виконання міського бюджету за І-й квартал 2016 року.

У розділі пояснювальної записки до проекту рішення Кременчуцької міської ради «Про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року» щодо видатків повідомляється, що вони були затверджені наприкінці минулого року на рівні 1 млрд 470 млн. грн., а після всіх змін збільшені до 1 млрд 530 млн грн. Обсяг видатків загального фонду бюджету на І-й квартал поточного року був запланований на рівні 384 млн. грн., а касові витрати склали лише 352 млн. грн., або 91,6% від запланованого.

 Виникає законне питання: «На кому ж економили наші можновладці?» Далі у поясненні дається відповідь. Виявляється, що видатки загального фонду на заробітну плату працівникам бюджетної сфери за І-й квартал 2016 року склали 121 млн. грн. при планових призначеннях 128 млн., або 94,6% від запланованого. Отже, 7 мільйонів гривень на зарплатах учителів та лікарів мерії вдалося зекономити лише за перші три місяці поточного року. Якщо так піде й надалі і цю тенденцію мерії вдасться зберегти, то економія на зарплатах бюджетників за рік може досягти 30 млн. грн.!

Ще більше вдалося зекономити на бюджетниках у витрачанні спеціального фонду міського бюджету. Так, установами та закладами, які фінансуються з міського бюджету, за І-й квартал 2016 року витрачено коштів спеціального фонду на суму 18,6 млн. грн., або лише 8,6% від запланованого.

Крім того, за І-й квартал мерії вдалося зекономити більше 500 тис. грн. на харчуванні хворих у лікарнях (при плані 5 182 тис. грн. видатки склали 4 648 тис. грн., або 89,7% від запланованого) та 11 тис. грн. - на закупівлі медикаментів. Але найбільше чиновники зекономили на комунальних послугах та опаленні міських установ і закладів. При плані на І-й квартал у 37,2 млн. грн. на такі цілі витратили лише 26,3 млн. грн., або 70,7%. Що й не дивно, адже зима була тепла, та й наші бюджетники, що працюють у цих закладах, не особливо вередують.

Чи вдалося щось зекономити на видатках щодо службового автотранспорту наших можновладців, у поясненні не повідомляється.

Віктор КРУК

Теги: міський бюджет економія бюджетники

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 6 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 519 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 994 0