Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

На вулицях Кременчука з'явилися дивні листівки: невідомі звинувачують патрульну поліцію в корупції

Валерія Макряшина 27 серпня 2018 16:25 4627 0

Вчора й сьогодні зранку на рекламних стовпах біля зупинок громадського транспорту, зокрема в центрі міста, та стендах і на стінах будівель з'явилося оголошення, точніше - листівки, присвячені начальнику управління патрульної поліції Кременчука Вячеславу Деркачу та його заступнику Андрію Якименку.

У листівках, назва яких, варто зазначити, голосна - "ДІСТАЛО! НЕ МОЯ НОВА ПОЛІЦІЯ!", невідомі дорікають правоохоронцям, говорячи про те, що вони "повертають методи старої ДАІ". 

У тексті щодо начальника патрульної поліції Кременчука Вячеслава Деркача йдеться: 

"У 2002 році був засуджений Кобеляцьким районним судом за ч. 3 ст. 185 ККУ на 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік. На теперішній час встановив свою систему поборів серед перевізників м. Кременчука. Налагодив схему проїзду вантажного транспорту через річку Дніпро виключно для платоспроможних підприємств без наявності будь-яких дозволів чи документів".

Також автори листівок пишуть про те, що їм стало відомо від самих патрульних. За їхніми словами, Деркач розкрадає державний бензин та державні кошти МВС України, що виділяються на ремонт службового транспорту. 

"Повернув стару систему ДАІ зі створення штучного показника в місті Кременчуці. Копи змушені писати по 5-6 протоколів за зміну на водіїв за відсутності бризковиків та пасків безпеки, з метою ініціювання роботи всього управління", - йдеться у тексті.

Щодо заступника Деркача - Андрія Якименка, то тут ситуація аналогічна. У листі сказано, що Якименко, перебуваючи на посаді заступника начальника відділу прикордонної служби "Семенівка" з персоналу Чернігівського прикордонного загону, за вчинення корупційних правопорушень був понижений у посаді. Також, згідно з інформацією в листівці, будучи в стані алкогольного сп'яніння й керуючи службовим транспортом Андрій Якименко потрапив у ДТП. Тоді йому вдалося "відмазатися". Після звільнення з прикордонної служби  він працював продавцем-консультантом у магазині "Комфі". Наразі, перебуваючи на посаді заступника начальника управління патрульної поліції міста, йому приписують кришування перевезення бензину, щебеню та піску в Кременчуці. 

 

 

Натомість у патрульній поліції все тихо. Правоохоронці говорять, що це ніщо інше як наклеп. Як повідомляють у прес-службі міського відділу поліції, факт появи даних листівок взяли під контроль. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 806 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1496 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1501 0