Новини з 1996 року

На вулиці В. Пугачова нелюд побив вагітну кішку. ФОТО

Іона Харченко 20 березня 2019 17:35 458 0

Вчора, 19 березня, до комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» волонтер привезла кішку, з якою сталвся шокуючий випадок.

По вулиці Пугачова, біля будинку №19, кілька місяців тому з’явилася гарна, явно домашня кішка. Ласкава та ручна вона ледве навчилася жити бездомним життям, люди її годували й жаліли. Нещодавно з’ясувалося, що кішка чекає кошенят. Вчора волонтер прийшла погодувати її й побачила, як нещасну тварину б’є ногами якийсь чоловік. Тож жінка врятувала кішку й терміново привезла у Спецсервіс.

«Ми відвезли кішку в зооветцентр, там їй зробили УЗД – кошенята живі, повинні з'явиться на світ уже дуже скоро! Побиття завдало істотної шкоди здоров'ю тварини, це може сильно ускладнити пологи й закінчитися трагічно. Тому прийнято рішення – кішка залишається в пункті тимчасового тримання під наглядом наших ветеринарів.

Нашу нову підопічну ми назвали Мармеладка, вона незвичайна красуня, розумниця і мурчалка! Ми віримо, що все буде добре, й скоро в неї будуть маленькі красиві Мармеладинки...» – розповідає начальник служби відлову та утримання Марина Кожушко.

Працівники «Спецсервіс-Кременчук» сподіваються, що після пологів і стерилізації, знайдуться добрі руки для врятованої матусі і їй не доведеться повертатися в самотнє бездомне життя. Також людей закликають займати чергу за чарівними кошенятами.

Крім того, працівники Спецсервісу вкотре дякують тим, хто допомагає тваринам, які потрапили в біду.

Комунальне підприємство знаходиться на вулиці Горького, 48/75.

Телефони:

067 203 21 97 – черговий телефон, Спецсервіс.

098 779 54 42 – Марина Кожушко, начальник служби відлову та утримання.

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 152 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 144 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 154 0