Новини з 1996 року

На всіх наплював. Кого міг - принизив. ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВИБОРІВ У КРЕМЕНЧУЦІ Малецький ПРОПОНУЄ ДРУЖБУ

Олександр Курилов 26 жовтня 2015 12:31 2801 0

Заступник міського голови й кандидат на посаду мера міста Віталій Малецький, який з усіма можливими порушеннями закону переміг у першому турі виборів міського голови з мінімальним рівнем довіри, пропонує всім забути про жорстокі образи, ним же нанесені.

Це сьогодні у Кременчуці масово роздають проміськвиконкомівську газету «Автограф».

 

 

У ній віце-мер пропонує всім забути про потоки жахливого бруду від команди мерії, забути про порушення  закону й почати займатися тим, чого наші градоначальники ніколи не робили й робити не будуть.

Тож усім пропонується думати про людей. Одночасно агітаційне видання повідомляє, що віце-мер Віталій Малецький переміг на виборах з результатом у 25 відсотків.

Втім і тут кременчуцький віце-мер вирішив не нагадувати про свої результати, які є найгіршими у виборах за останні 25 років, відколи кременчужани самі обирають мера міста.

А результати ж такі – всього у місті 169 тисяч 840 виборців. Це за даними міськвиконкому. За даними Держреєстру, виборців у нас значно більше – 176 тисяч 079 громадян, які мають право голосу.

За обрання віце-мера Віталія Малецького проголосували лише 15457 громадян. Тобто лише один з десяти, хто має право голосу. Й  підтримка цього чиновника сьогодні не перевищує десяти відсотків.

Натомість, на другому місці,  з 10-а тисячами 167-и голосами на виборах міського голови Кременчука у нас опинився перший віце-мер Віктор Калашник.

І його справжній рейтинг підтримки виборців на вчорашньому голосуванні, навіть за скорегованими даними міськвиконкому, складає лише 5,98 відсотка.

Таких результатів підтримки наших чиновників, які йдуть у градоначальники  з мінімумом довіри до себе, у Кременчуці ще не було.

Як на репортера, такі результати, коли більшість людей не підтримує своїх  міських керівників, для останніх нічого хорошого не означає.

Тож у міській раді ми знову побачимо те, що вже було останні п’ять років.

Про що слід додати – далі мова піде про невелике обдурення тих, хто вчора прийшов на вибори. Тож усе стане по-іншому.

На першому місці,  через два тижні, у другому турі виборів, опиниться перший заступник міського голови Віктор Калашник. Він і стане міським головою й не важливо, скільки виборців прийде на вибори - один чи три.

Натомість Віталій Малецький вийде зі своєї довгої відпустки й знову займе свій кабінет віце-мера з гуманітарних питань.

Щодо вакантного місця першого заступника міського голови Кременчука,  то його, тобто свій попередній кабінет з італійськими меблями, знову займе Андрій Погрібний.

Вочевидь, до мерії також повернуться колишній керівник юридичного управління пан Браташ і колишній керівник апарату міського голови – відомий кременчужанам «боєць» і депутат - пан Головач.

Тобто, все буде старе як світ, за винятком двох заступників мера  й секретаря міськради.

А от що буде принципово новим – так це розмір хабарів, які слід буде розносити по кабінетах або вручати їх після робочого дня. І це буде вже не "пятьорочка" в тисячах доларів США, про що писали кременчуцькі ЗМІ, але мова піде про значно більші суми. Які саме – про них у кабінетах виконкому під час перерви від «важкої праці для людей» ще розкажуть.

Про що варто додати - це заклик "забути про вибори". Загалом це справа кожого опонента Віталія Малецького  - відчувати чи ні себе опльованим з голови до ніг. Їм видніше. Хоч, звісно й  погано, що команді виконкому вдалося оплювати не тільки опонентів, але й самі вибори теж. Єдине питання тут - коли людям  пропонують забути про образу, то традиційно говорять про вибачення. На жаль - це розуміють не всі й кандидат в мери й "переможець" наших виборів - теж не розуміє.

 

   

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись