Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

На вихідних АЗОВ трусив кременчуцькі розливайки: до бару "Три топори" на Аврорі теж завітали. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 26 грудня 2016 14:45 2052 1

Про проведення антиалкогольного рейду кременчуцькі представники Цивільного корпусу "АЗОВ" повідомляють на своїй сторінці в соціальниій мережі.

Як зазначається, в суботу, 24 грудня, активісти виявили продаж сурогату у 3 закладах, серед яких слід відмітити бар "Кремінь" (Пивзавод) та "Три топори" (Аврора).

Читайте також: АЗОВ та АТОвці пішли рейдом по розливайках - вже складено два протоколи. ФОТО+ВІДЕО

У першому закладі активісти та патрульні поліцейські виявили одразу 4 великих тетрапаки (по 10 літрів кожний) із горілкою.

 

 

Читайте також: Піддубна за ініціативи "Азову" на сесії підняла питання по програмі енергетичного розвитку Кременчука. ВІДЕО

"Це вказує на те, що десь працює серйозна технологічна лінія з розливу горілки-сурогату (вказують на м. Олександрію, але не факт), через що Держвний бюджет недоотримує чималі кошти у вигляді сплати за акциз.

Організатору точки не пощастило – в нього патрульні поліцейські вилучили 4 тетрапаки по 10 літрів кожен та склали протокол. Збиток для розливайки – не менше 1600 гривень (ціна сурогату на чорному ринку).

Чорний ринок швидко реагує на потреби споживачів. Ціна 0,5 літра шмурдяку коштує у закупці 20 гривень, а офіційно півлітра – 69,7 гривень. Думаємо, що коментарі тут зайві. За цих умов міська рада могла й не напружуватись, забороняючи продаж алкоголю в нічний час, ламаючи при цьому через коліно статтю 19 Конституції України",  - зазначили прдставники "Азову".

Після бару "Кремінь" настала черга бару типу "розливайка" "Три Топори", що розташована на проспекті Лесі Українки, 18. Тут активісти виявили реалізацію сурогату на розлив по 25 гривень за "півлітра".

 

 

Щоб уникнути покарання, реалізатор закладу власноруч у великій кількості позливала всю сумнівну горілку.

"Легендарна розливайка на Аврорі «Три топори». Слід вказати, що даний гендель працює вже понад 40 (!) років – мерії слід розглянути питання про включення розливайки до Переліку об’єктів історико-культурної спадщини Кременчука :)

Варіант припинення роботи цього закладу шляхом облаштування тут музею не виключається", - дещо пожартували "азовці" з приводу того, що "Три топори" працюють уже понад 40 років.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція КременчукаЦивільний корпус АЗОВ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 26.12.2016 15:35

Не ужели заметили 777. Невероятно

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0