Новини з 1996 року

На виборах у Кременчуці заборонили проводити агітацію. Усім, крім чинного мера

Артем Кузьменко 16 липня 2020 15:55 482 0

Сьогодні, 15 липня, у Верховній Раді схвалили в другому читанні законопроєкт №3485 “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства”. Про це повідомляє видання РБК-Україна.

За документ проголосували 308 нардепів.

Одне з важливих нововведень — це заборона передвиборної агітації, в тому числі — надання виборцям, закладам, установам, організаціям грошей, подарункових сертифікатів, харчових продуктів і спиртних напоїв, товарів тощо.

До агітації також відносять надання пільг, переваг, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів та інших матеріальних і нематеріальних активів. Навіть якщо їх дарують від імені благодійних організацій, засновниками або членами яких є кандидат або партія.

Звісно, кременчуцькі чиновники, які підуть у мери, можуть обійти закон — виконком не є благодійною організацією, тому його працівники можуть збільшувати свій електорат нечесним, але виходить, що законним шляхом.

Не можна не згадати нещодавній випадок піару міських чиновників під час роздачі продуктових пайків від благодійних організацій, які допомагали пенсіонерам полегшити умови життя під час жорсткого карантину. Саме тоді чиновники видавали чужі заслуги за свої, щоб “прорекламуватися” перед кременчужанами.

І зрозуміло, чим все закінчилося — міський голова Віталій Малецький бурхливо відреагував на об’єктивну критику журналіста “Програми Плюс”, перекладаючи свою провину на останнього, мовляв, одна з організацій не хоче допомагати місту саме через критику. Хоча ця ж організація так само звинувачувала і чиновників з інших міст через те, що вони користуються ситуацією і піаряться за її кошт.

 

Матеріали по темі:

Не вистачило реклами? Як сьогодні кременчуцькі чиновники піаряться на пандемії коронавірусу

Мер Малецький дуже образився на «Програму плюс», але піар чиновників зупинив. Скандал у Кременчуці

Без Малецького і депутатів. Їжу для наших пенсіонерів 80+ купили за кошти пересічних робітників мерії

Мер Малецький такого точно не їсть. Які вони - пайки від нашого виконкому та що дарують пенсіонерам?

Карантинне милосердя закінчено. Мер Малецький оголосив про припинення видачі пайків пенсіонерам

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0