Новини з 1996 року

На ТСН пояснили викиди на факельній лінії Укртатнафти. Аварія на неіснуючій ТЕЦ в Горішніх Плавнях

Олександр Курилов 04 липня 2020 21:42 1062 0

Медійна група українського олігарха Ігоря Коломойського пояснила сьогоднішні події на ПАТ «Укртатнафта», коли через збій в роботі обладнання проведено масовий викид нафтопродуктів на факельну систему.

За тим, що повідомляється на ТСН  – надзвичайна подія сталася через аварію на ТЕЦ міста Горішні Плавні.

Через це відбулося падіння електрики в мережі й ПАТ «Укртатнафта» на певний проміжок часу залишилося без електроенергії.

Далі ж про що слід додати – насправді в Горішніх Плавнях, як це повідомляють на ТСН, немає ніякої ТЕЦ й її там ніколи не було.

Є Кременчуцька ТЕЦ,  є підстанція Горішніх Плавнів ( що  неподалік від  цього міста) де справді була аварія, через що Горішні Плавні залишилися  сьогодні на одну годину без питної води.

Щодо впливу аварії на підстанції в сусідньому місті на роботу ПАТ «Укртатнфта», то в таких випадках є захист електричного обладнання від надзвичайних ситуацій. В усякому випадку, не менший за Укртатнафту, Полтавський ГЗК, що поруч з Горішніми Плавнями,  не зупинявся й повідомлень про зупинку цього підприємства не було

Про що слід додати –  загалом це вже не перша аварія на Укртатнафті з масовими викидами продуктів горіння нафтопродуктів в повітря.

Така була не так давно, й тоді її причиною не була аварія на підстанції в Горішніх Плавнях,  підстанція в Козельщині чи ще де.

То просто так аварійно працювало обладнання й проходив ремонт.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 975 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1816 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 839 0