Новини з 1996 року

На центральній вулиці міста з'явився світлофор-вбивця: ледь не відправив молодого чоловіка на той світ

Марина Баніт 02 квітня 2018 09:14 1631 0

У Кременчуці, судячи з усього, з'явився світлофор-убивця. Саме такий висновок могли зробити 2 квітня кременчужани, які вранці опинилися біля зупинки "Троїцький ринок". 

Пішоходи змогли спостерігати таку картину. Щоб перейти дорогу, всі охочі вишикувалися на тротуарі. Люди мали перейти від пожежної частини до ринку.

 На світлофорі увімкнувся відлік - від більшого до меншого (здається, 30 секунд). Усі чекали... Так один молодий чоловік дуже поспішав - 5, 4, 3, 2, 1... і він стрімко помчав переходити дорогу. Усі автоматично ледь не пішли за ним. Але тут секунди замішання залишили перехожих у ролі спостерігачів того, в яку ситуацію потрапив цей молодий чоловік.

А мова про сюрприз від світлофора. Після 3, 2, 1 на табло засвітилося не зелене світло, а 9, 8, 7... 3, 2, 1 - ще червоного.

Звісно, для водіїв горів зелений. Тож молодий чоловік змушений був підстрибуючи добігти до смуги розмежування. Було видно, що він такого, м'яко кажучи, не очікував.  Водії почали збавляти швидкість, також дивуючись, що парубок ходить на червоний сигнал. Навряд чи вони зрозуміли, в яку халепу світлофор завів його.

Тож чоловік дочекався зеленого і побіг далі.

Виявилося, що світлофор, який знаходиться з боку пожежної частини, рахує від 40 до 1 секунди. Знаючи, що нещодавно ремонтували світлофор, який налаштований на дезінформацію пішоходів, можна припустити тільки одне. Можливо, через те, що один дає 40 секунд часу, а інший - тільки 30, то горе-налаштувальники усе, що змогли, - вигадали, щоб світлофор давав додатковий відлік часу. Після виходу статті маємо сподівання, що керівництво міста дасть вказівку виправити ситуацію і таке ноу-хау не встигне повбивати людей.

Фото: карта Google з того самого місця, де розташований світлофор-убивця

 

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 403 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 576 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 634 0