Новини з 1996 року

На території кременчуцьких шкіл "розкидані" наркотики, які "випадково" знаходять наркомани

Валерія Макряшина 06 травня 2019 11:10 3547 0

Уже нікого з кременчужан не здивувати тим фактом, що по всьому місту активно працюють наркоділки - одні пишуть рекламу телеграм-каналалів з продажу наркотиків на парканах, стінах багатоповерхівок та приватних закладів, інші - ховають для клієнта так звані "закладки".

Так час від часу в Кременчуці можна побачити, як група молодиків копається в землі, щось шукаючи.

Але, судячи з кількості проваджень за ч. 1 ст. 309 ККУ в Єдиному реєстрі судових рішень, можна зробити висновок, що такі "закладки" кременчужани знаходять випадково. Це стверджувати безглуздо, втім проти закону не попреш, як кажуть. 

Так днями Крюківський районний суд Кременчука розлянув кримінальне провадження щодо місцевого мешканця, який вчинив злочин у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Згідно з протоколом, на початку лютого 2019 року, громадянин, перебуваючи на території Ліцею №11, знайшов два полімерних пакети фіолетового кольору, в яких знаходився наркотичний засіб, обіг якого обмежено, а саме метадон, загальною масою 0,03811 грама.

Замість того, щоб викликати поліцію чи взагалі викинути цю гидоту, він взяв пакети собі.

Наркотики зберігав удома, для власних потреб. Ось тут і виявляється, що чоловікові, який балується наркотиками, дуже пощастило - знайшов дозу метадону та ще й просто посеред вулиці. І таких "щасливчиків" щось дуже багато, знову таки судячи з постанов. 

19 лютого 2019 року в ході проведення обшуку за місцем проживання громадянина працівники поліції виявили та вилучили два полімерні пакети фіолетового кольору, в яких знаходився наркотичний засіб.

На судовому засіданні обвинувачений cвою вину визнав повністю. Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн. А поки чоловік шукатиме гроші, щоб сплатити штраф, наркотиків, "розкиданих" по місту, менше не стає, дієвих способів боротьби з наркомафією також немає. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1172 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2171 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2789 0