Новини з 1996 року

На території артилерійського полку підняли державний прапор та відзначили військових. ФОТО

Ксенія Омельченко 23 серпня 2018 11:15 889 0

Сьогодні, 23 серпня, в Кременчуці відбувся мітинг, присвячений Дню Державного Прапора України. 

Другий рік поспіль підняття Державного Прапора України з нагоди великого національного свята проходить на території Кременчуцького реактивного артилерійського полку, службовці якого від самого початку агресії на сході нашої країни  з честю боронять українську землю.  

Участь у заході взяли представники влади та депутатського корпусу, трудових колективів, військових підрозділів, які дислокуються в Кременчуці, учасники АТО.

Слова щирої вдячності захисникам української незалежності за їх ратний подвиг і щоденну службу, яка сьогодні дозволяє Україні розбудовуватися, рухатися вперед упевненим курсом до європейського майбутнього, висловив міський голова Віталій Малецький та командир військової частини А-1546 полковник Олександр Келембет.

Також під час урочистостей військові відзнаки за мужність, проявлену під час виконання службового обов’язку перед народом України, були вручені командиру та військовослужбовцям військової частини.

 

 

Особовий склад в/ч А-1546 та службовці Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України пройшли урочистим маршем.

Потім усі учасники урочистого заходу мали можливість ознайомитися з одиницями бойової техніки, установкою залпового вогню, які стоять на озброєнні реактивного артилерійського полку, для них була проведена екскурсія територією  військової частини.

 
 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 107 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1536 0