Новини з 1996 року

НА ТАНКУ Й У НОВИНАХ «ЛТАВИ». ВІЦЕ-МЕР МАЛЕЦЬКИЙ ПРИВЕЗЕ З ЗАКОРДОНУ ДОСВІД ПЕРЕДВИБОРЧИХ СУБОТНИКІВ

Олександр Курилов 08 вересня 2015 13:47 908 0

Заступник міського голови Кременчука Віталій Малецький - другий дублер кандидата в мери Кременчука – нардепа Юрія Шаповалова (перший дублер – перший віце-мер Віктор Калашник. – Авт.) й ініціатор спеціального передвиборчого суботника поїхав за кордон.

Втім поїхав не назавжди. За декілька тижнів він повернеться, аби провести спеціальний передвиборчий суботник, який у місті має пройти 10 жовтня.

Очікується, що під час відпочинку на берегах Середземного та Червоного морів кременчуцький віце-мер Віталій Малецький до того, як повністю впаде в передвиборчу боротьбу за обрання нардепа Шаповалова мером нашого міста, перейматиме іноземний досвід у політичних змаганнях.

Зокрема, вивчатиме досвід проведення спеціальних суботників та масової купівлі голосів на виборах.

На європейських морях кременчуцький чиновник перебуватиме недовго й 24 вересня вже повернеться до рідного міста.

Далі – ще одна відпустка, але вже не на морі, а для участі у виборах, які мають пройти 25 жовтня.

Цікаво, що поки сам віце-мер перебуває на відпочинку, вже обласна телекомпанія «Лтава» транслює записані з ним раніше рекламні  сюжети.

За останніми, телеглядачі вже могли бачити свого Віталія Малецького на  танку, в БТРі, у військовому автомобілі, біля будівництва найбільшого міського фонтана й у боротьбі з амброзією з бензиновою косою в руках…

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись