Новини з 1996 року

На сцені МПК показали "Стриптиз" без еротичного підтексту. ФОТО

Едера Бедьо 22 березня 2016 16:18 695 0

Оголення не лише тіл, але й душ відбулося минулими вихідними на сцені МПК під час комедії «Стриптиз» від театру комедії «МО».

Як і завжди, театр «МО» знає, як і чим доречно здивувати людей, висміявши певні їхні хиби. Утім актори аж ніяк не повчають чи проголошують якісь ідеали, а лише дають поштовх, аби замислитися про двоякість життєвих ситуацій. 

Абсурдну ж комедію за мотивами однойменної п’єси польського драматурга Славомира Мрожека, чиї твори цей колектив неодноразово вже ставив на сцені, артисти показали не просто так, а з цілковитою упевненістю, що вона матиме успіх серед глядачів. Це й не дивно, адже за інсценізацію цієї комедії театр «МО» отримав кілька престижних нагород на ХVІ Міжнародному фестивалі молодіжних театрів, який відбувався у Дніпропетровську. Журі конкурсу відзначили режисуру та акторську гру, тож додому трупа привезла аж три дипломи.

Двоє чоловіків стали заручниками власного страху та боязні здійснити вибір, саме тому «Всевладна рука» й може контролювати та використовувати цих двох так, як їй заманеться. Насмішки, знущання, побої – персонажі готові терпіти будь-що, аби тільки не робити свій остаточний вибір. Або ж робити щось, але нібито так, що тебе хтось примусив. А що ж ти? Схилив голову й зробив, бо довелося. 
Так, опинившись у замкнутому просторі, два персонажі через невідому зовнішню небезпеку бояться вийти з нього, розмірковуючи про те, що їхня свобода не обмежена, вони насправді ніяк не можуть визнати, що просто не хочуть втрачати свою несвободу. Аби не брати на себе відповідальність і нічого не вирішувати, вони ладні на все, навіть залишитися зовсім без одягу, який забере «Всевладна рука», яка задоволено споглядатиме стриптиз, але насамперед душевний.

Детальніше про це читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс".

Джерело фото: Комедия "СТРИПТИЗ", Театр "МО" (экс-АСКАЛ)

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись