Новини з 1996 року

На строкову військову службу у Кременчуці призивають 83-х кременчужан, перша відправка – 18-го травня

Віктор Крук 11 травня 2016 13:30 1172 0

Усі, хто відібраний у Кременчуцькому ОМВК, бажають іти на строкову службу в армію і мають гарний стан здоров’я. Окрім них, військкомат успішно продовжує набір на військову службу за контрактом і запрошує бажаючих ознайомитися з умовами проходження служби.

Сьогодні, 11-го травня, у Кременчуцькому об’єднаному військкоматі пройшло засідання призовної комісії. З юнаками, яким прямо на засіданні вручали повістки, перед цим бесідували військовий комісар Роман Сушко, начальник департаменту освіти міськвиконкому Геннадій Москалик, голова військово-лікарської комісії Олександр Панченко та керівники міського відділу поліції. Всі 20 юнаків, що прибули на засідання комісії, впевнено заявили про своє бажання проходити строкову військову службу.

Військовий комісар Кременчука підполковник Роман Сушко повідомив редакції, що у травні-червні на строкову службу з нашого міста та району будуть призвані 83 юнаки. З них планується направити у Збройні Сили України – 67, у Держприкордонслужбу – 10, у Нацгвардію – 5  і одного - у Держспецслужбу. Перша відправка відбудеться 18-го травня, а найбільша команда відправлятиметься 23-го травня. На цей день заплановані урочистості із запрошенням представників міської влади, врученням подарунків та міні-концертом для майбутніх захисників України.

Служитимуть призовники 1,5 року, а ті, хто мають вищу освіту, - рік. На відміну від контрактників та мобілізованих, строковиків не направлятимуть у зону АТО. Таке рішення прийнято РНБО і затверджене Указом Президента України.
«Вони будуть забезпечувати життєдіяльність військових частин і за час служби отримають військову спеціальність», - пояснив Роман Сушко і додав, що з минулого року на строкову службу призивають юнаків з 20 до 27 років.

    

 

Мешканцю села Піщане, який нещодавно закінчив ВПУ №7, Максиму ЗЕЛЬМІНУ у понеділок виповниться 20 років. А 23-го травня він має прибути до військкомату на відправку. Повістку отримав, служити бажає. Як стало відомо редакції, команда, в яку зарахований Максим, – це навчальний центр Нацгвардії у Кривому Розі.

 

Андрій Матвєєв з Молодіжного. Йому виповнилося 20 років і він закінчив ПТУ №19. Служити теж бажає, він відібраний у навчальний центр Збройних Сил. Повістку отримав на 21 червня.

 

20-річний мешканець села Недогарки Дмитро Сухорук зараз заочно навчається у машинобудівному коледжі Кременчуцького національного університету. Навчання доведеться перервати – отримав повістку на 21 червня. Його батько – Сергій Сухорук зараз перебуває у зоні проведення АТО – служить у Нацгвардії. Як стало відомо автору, Дмитро потрапить служити у Збройні Сили. Його команда – це навчальний центр військ зв’язку у Полтаві.

 

Олександр Таран проживає у Кременчуці, на вулиці Гвардійській. Йому 20 років, він закінчив коледж Кременчуцького національного університету і займається боксом. Його зріст – як у Володимира Кличка, тож після проходження служби можна спробувати себе у великому спорті. Служити буде у прикордонних військах – повістку отримав на 21 червня.

«Вважаю, що кожен чоловік має відслужити в армії. Тим більше зараз, коли треба захищати країну», - пояснив своє рішення йти на військову службу Олександр.

 

20-річний Олександр Хоменко, який отримав повістку на 23 травня, служити хоче в ВДВ, як його батько і брат. Проте спочатку доведеться закінчити навчальний центр військ зв’язку у Полтаві. Про це ми дізналися у військкоматі. Втім засмучуватися з цього приводу не треба, у ВДВ спеціалісти-зв’язківці вкрай потрібні. Тож через півроку можна потрапити і до десантних військ.

 

Голова позаштатної військово-лікарняної комісії Кременчуцького ОМВК Олександр Панченко повідомив, що всі 83 юнаки, яких призивають на строкову службу, мають добрий стан здоров’я.

«Загальний стан здоров’я призовників залишає бажати кращого: хронічні захворювання, мала маса тіла, шкідливі звички… Доводиться проводити медичне обстеження тисяч призовників, щоб відібрати дійсно здорових. А всі ті юнаки, яких ми зараз призиваємо на строкову службу, мають добрий стан здоров’я – у відповідності до вимог тих родів військ, куди їх направляють», - пояснив голова ВЛК.

 

 

Фото: Віктор Крук

 

 

 

 

Теги: призов на строкову службу

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0