Новини з 1996 року

На шляху до корони. Мер Малецький не відмовиться від намірів покращити умови своєї роботи

Олександр Курилов 18 липня 2018 17:00 1704 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький проявить свою принциповість і не відмовиться від намірів відкрити для себе третю приймальню, в якій, на відміну від двох інших, він зможе проводити урочистості і в якій час від часу відпочиватиме від набридлих облич своїх підлеглих.

А для такого міський голова таки придбає приміщення колишнього Укрсоцбанку, аби зробити там не лише окрему приймальню для урочистостей, але й усе інше, включно з банкетним залом.

Це останнє розпорядження міського голови Кременчука, оприлюднене 16 липня. Назва його – «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.04.2018 № 127-Р «Про створення та затвердження персонального складу комісії з питання обстеження та приймання-передачі адміністративної будівлі банку, допоміжних будівель, споруд та інших основних засобів, які розташовуються по вул. Перемоги, буд. 9/1 у місті Кременчуці та придбаваються в комунальну власність територіальної громади міста Кременчука з власності публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк».

За змінами, які внесено в цей документ, до складу комісії вводиться віце-мер з питань культури Руслан Проценко.

На купівлю цієї будівлі мерія викладе 16,8 мільйона гривень.

Угода буде проведена, незважаючи ні на що: ні відсутність коштів у міському бюджеті, ні інші потреби, зразка облаштування відділень лікарень кондиціонерами, ні необхідність ремонтів у дитячих закладах або поліклініках… - нічого з цього на заваді меру не стане.

І, здається, це правильний вибір нашого міського голови. Для чого думати там про якихось дітей, пенсіонерів  чи хворих, якщо наш мер – це теж персона, яка багато чого потребує, але в першу чергу потребує третьої приймальні для себе.

З цим і вітаємо, пане Віталію, ви стали на одну ступінь ближче до звання кременчуцького фараона, й слід так міркувати, що все йде до того, аби за кошти міського бюджету вам зробили корону для вступу на кременчуцьке царство.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2574 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2584 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3813 0