Новини з 1996 року

На семи підприємствах Кременчука – все добре. На інших не дуже. Міськвиконком оприлюднив результати

Олександр Курилов 13 березня 2018 11:35 560 0

Про передовиків

Управління економіки Кременчуцького міськвиконкому оприлюднює результати діяльності підприємств міста за перші два місяці 2018 року.

За тим, що повідомляється, – картина економіки нашого міста така.

Отже, ПАТ «КВБЗ» збільшив виробництво вантажних вагонів за два місяці року до 578 штук проти 357, що були виготовлені у січні-лютому минулого року.

Підсумок діяльності вагонобудівників, які цього року ще не  випустили ні модернізованих вагонів метро, ні пасажирських вагонів, – зростання виробництва на 61,9 відсотка.

На ПАТ «Кредмаш» поспішають з випуском асфальтозмішувальних заводів для виробництва асфальту й з початку року таких установок виготовлено 9.

У підсумку ж на підприємстві фіксують зростання виробництва на 28,6%.

Ще в переліку рекордсменів – Кременчуцький сталеливарний завод, де збільшили виробництво вагонних рам та балок для заводів Укрзалізниці удвічі – з 2069 тонн литва до 4138.

Окрема тема - наші кар’єри, які разом з "Кредмашем" готуються до початку оголошеного цього року ремонту доріг в Україні й усі вони збільшили обсяги виробництва щебеню.

Таке збільшення обсягів у чотири рази стосується як Малокохнівського кар'єру, так і «Кварцу».

Ще з переліку успішних підприємств – ПАТ «КЗТВ», де займаються виготовленням технічного вуглецю для світових виробників автомобільної гуми  й результат діяльності цього підприємства – плюс 23 відсотки.

І не про передовиків

А цей перелік більший і мова передусім про кременчуцьку харчову промисловість – хлібозавод, де через підвищення вартості готового хліба одразу просіли на 8,4 відсотка, або на 63 тонни готових хлібобулочних виробів за два місяці.

Ще в цьому переліку - Кременчуцький молокозавод, який справді обступили конкуренти з усіх боків.

Те ж саме стосується місцевого підрозділу "Рошен" – Кременчуцької кондитерської фабрики, де зменшили виробництво на 9 відсотків.

І такі ж, здається, справи на ПАТ «Кременчукм’ясо», результати роботи якого адміністрація не оголошує, але простий огляд ковбасних вітрин у будь-якому магазині, де вибір просто величезний, дає можливість зрозуміти, що саме відбувається.

Інше й теж недобре – це показники ПАТ «Кременчуцький колісний завод» з його падінням на вісім відсотків за два місяці.

Про висновки

Такі може зробити кожен, але головний з них буде такий.

З початку року минуло лише два місяці, й звісно, все ще зміниться.  В усякому випадку повинно змінитися й для такого нині для тих же кременчуцьких харчовиків відкриті ринки Європи.

Головне, аби кременчуцьким підприємствам було там що продати.

Бо нині все відбувається навпаки – ті ж польські, німецькі виробники продуктів харчування продають свою продукцію в Кременчуці й продукція їхня користується попитом.

Але питання ж не в тому, що в когось такий попит на їхні товари є, однак в іншому.

І воно таке: чому такого попиту немає на те, що виробляється в нашому місті?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 123 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 827 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 871 0