Новини з 1996 року

На що мерія планує витратити 12 мільйонів державної субвенції у 2019 році

Альбіна Козлова 06 лютого 2019 16:35 418 0

Згідно з прийнятим рішенням виконавчого комітету «Про виділення коштів за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», 12 мільйонів 750 тисяч гривень державної субвенції розподілять між потребами медичних закладів Кременчука та комунального закладу "Міський центр культури і дозвілля".

Втім більшу частину суми отримає на свій рахунок Управління охорони здоров’я, якому з бюджетних коштів дістанеться аж 12 мільйонів 660 тисяч гривень, і лише 86,5 тисяч виділять Міському центру культури й дозвілля.

Отже, понад два мільйони гривень із державної субвенції планується витратити на капітальний ремонт терапевтичного відділення з оснащенням медичним та іншим обладнанням лікарні «Правобережна».

Ще 10 мільйонів - на реконструкцію приміщень для створення кардіохірургічної служби комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». А поліклінічному відділенню міської лікарні №4 "перепаде" з бюджетних коштів лише 11 тисяч гривень на заміну вікон.

Крім того, майже в 90 тисяч гривень обійдеться капітальний ремонт комунального закладу «Міський центр культури і дозвілля».

До речі, у 2017 та 2018 роках уже проводили капітальний ремонт фасаду будівлі центру культури. Згідно з інформацією із сайту державних закупівель, у 2017 році було укладено договір на виконання робіт приватним підприємцем з Полтави Кішинцем Дмитром. Сума договору складала 38,5 тисяч гривень, а от у 2018 році капремонт цієї ж будівлі коштував уже більше мільйона гривень та й роботи виконував уже київський підрядник - ТОВ «Будівельний двір».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 440 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 562 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1066 0