Новини з 1996 року

На розпіарений майданчик по вулиці В. Пугачова виділяють ще мільйон гривень. Озеленятимуть його зимою!

Валерія Макряшина 17 жовтня 2020 12:00 1371 0

Комплексний благоустрій території в районі житлового будинку № 29 по вул. Вадима Пугачова планують продовжити і виділяють на це понад один мільйон гривень.

Відповідне замовлення на роботи з'явилося на сайті публічних закупівель Prozorro. Замовником, до речі, є комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва", а не депутат міськради, який на цьому майданчику постійно піариться.

Якщо ви думали, що новий дитячий майданчик, розташований в районі дитячого садочка №33, споруджений "за ініціативи й за підтримки та завдяки депутату міськради по округу...", готовий, то ви помиляєтесь і помиляєтесь рівно на 1 млн 79 тис.181 грн.

Щоправда, після торгів, в якому брав участь (!!!) лише один учасник — вартість послуги зменшилася, але не суттєво — на 11 тисяч 21 гривню. 

Згідно з документами, на території майданчика, якому нині придумують назву місцеві мешканці, збираються доробити тротуари й виділяють на це відповідно небагато — 11 тисяч 611 гривень.

Також там виконають так зване "озеленення території" на загальну суму 625 з половиною тисяч гривень. Зазначимо, що "озеленення" проводитиметься двома етапами: у листопаді та в грудні, тобто коли холодно. Що саме саджатимуть на вже, як бачимо, зеленій території — невідомо. 

Йдемо далі. Останній пункт у замовленні, це встановлення системи автоматичного поливу, хоча такий там наразі мається. Ймовірно, того, що є восени та взимку, недостатньо і потрібно ще. Тож, на систему автополиву, яку встановлюватимуть в грудні, виділяють ще майже 431 тисячу гривень.

Підряд взяло ТОВ "ІНТЕРАБУД", зареєстрована в Кременчуці, яке за чотири роки свого існування взяло 14 замовлень (включно з цим) на суму близько 8 мільйонів гривень. 

 


Це ж ТОВ "ІНТЕРАБУД" займалося будівництвом цього майданчика і благоустрієм навколо нього від самого початку (з 2018 року) і вже отримало за весь період майже 2 млн грн. Тепер же фірмі видиляють ще мільйон "з гачком" на дороблення... Все в "найкращих" традиціях наших комунальників - доробляти роками незрозуміло що (бо все і так прекрасно, в даному випадку!), але за великі гроші. 


 

Читайте також: Як кременчуцькі депутати піаряться на недороблених справах, які "оплатили" платники податків. ФОТО

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2894 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3367 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3814 0