Новини з 1996 року

На ресторан не вистачає і на лічильники. А тут Пенсійний фонд. Депутатська комісія сьогодні

Олександр Курилов 02 жовтня 2017 16:45 532 0

Депутати Кременчуцької міської ради з екологічної комісії не підтримали майбутній проект рішення чергової сесії міськради щодо надання фінансової допомоги Пенсійному фонду міста.

Відповідне рішення – зняти це питання з розгляду сесії взагалі - на засіданні комісії було підтримано більшістю голосів.

Відповідно, якщо ця пропозиція – не допомагати місцевому Пенсійному фонду, а мова йде про довгострокову програму, то вже у представників цього закладу з’являться проблеми з обладнанням.

Про те, що 698 тисяч гривень, які мали б надати місцевому Пенсійному фонду,  краще вкласти в ремонт міської дитячої лікарні, якраз і йшлося на засіданні комісії, де депутати міськради висловили невдоволення, що вимушені допомагати державним структурам. Зворотне пояснення керівника міського Пенсійного фонду Романа Ареп'єва – все-таки фонд працює для кременчуцьких пенсіонерів, а таких у нашому місті не менше 80 тисяч осіб.

Втім такий аргумент депутатів не переконав і вирішено на ці кошти купувати лічильники та ремонтувати дитячу лікарню.  Останнє - це пропозиція депутата Ульянова.

Слід додати про тонкий депутатський гумор, який слід розуміти.

А він у тому, що на останньому урочистому прийомі в ресторані на вулиці Чкалова, який було присвячено Дню міста і який проводили для чиновників та депутатів, організатори витратили на проїдання й пропивання не менше півмільйона гривень за один вечір. 698 тисяч гривень, які мають виділити для покращення обслуговування кременчужан похилого віку, від цієї ресторанної суми коштів, які проїли за один день, не дуже відрізняються.

Ну і зрозуміло, що ніхто не буде купувати лічильники й ніхто не почне ремонтувати дитячу лікарню. Бо там уже проведено тендер на ремонт і кошти виділено

І тут слід мати на увазі, що депутатам міськради, а справа поступово йде до нових виборів, потрібно хоч якось показати, що вони працюють для людей. А яка тут праця для людей, якщо за роки їхнього керування Кременчук став найдорожчим містом Полтавщини з найвищими тарифами.

Звідси й усі пропозиції щодо відмови нашим пенсіонерам і мовчання щодо витрат коштів міського бюджету, зокрема на ремонт мерії, на відзначення свят і всього іншого, що вписується у формулу «радощі депутатського життя».  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись