Новини з 1996 року

На ремонт тротуару біля скверу імені О.Бабаєва Кременчуцька мерія планує витратити більше 4,8 млн грн

Віктор Крук 18 липня 2016 10:20 784 0

Відповідний проект рішення, що виноситься на затвердження міськвиконкому, розміщений на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради.

У проекті рішення йдеться про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуарів, прилеглих до скверу «Імені Олега Бабаєва» з боку вулиці Соборної (Леніна) та вулиці Ігоря Сердюка (Жовтнева)». Враховуючи позитивний експертний висновок від 12 липня 2016 року ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Полтавській області щодо розгляду кошторисної частини проектної документації, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради збирається виділити на його реалізацію 4 млн 765 тис. грн. за цінами станом на 08.06.2016 року. Тобто, зважаючи на рівень інфляції, ця сума може бути збільшена.

З цієї суми 3 млн 788 тис. грн. планується використати на будівельні роботи, а 977 тис. грн. - на «інші витрати». Що слід розуміти під цими витратами, ми сподіваємося дізнатися під час прийняття рішення міськвиконкомом. Контроль за виконанням цього рішення покладається на заступника міського голови Дмитра Кравченка.

 

Теги: 2773

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 844 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1273 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1729 0