Новини з 1996 року

На Раківці таки з'явиться зона відпочинку, але не там, де планувалося

Ксенія Омельченко 30 червня 2017 17:06 778 0

Як зазначають у прес-службі Кременчуцької міської ради, на вул. Манагарова зараз проводиться реконструкція пішохідної зони.

Повідомляється, що місце для нового бульвару обирали, зважаючи на те, що у мікрорайоні Раківка мало облаштованих зон для відпочинку. Досить дивне формулювання, особливо враховуючи те, що місць для відпочинку на Раківці взагалі немає.

Місцева влада, яка наче вперше завітала у район Раківки, була неприємно вражена жахливим станом пішохідної вилиці.

За розпорядженням мера Віталія Малецького, вже зараз на Манагарова будівельники почали активно укладати тротуарну плитку та облаштовувати місця для розміщення клумб і лавочок. Згодом мають провести й комунікації, забезпечити освітлення у вечірній та нічний час.

Подивилися управлінці і в недалеке майбутнє. Повідомили, що згодом місцеві мешканці побачать результати відновлення фасаду та прилеглої території колишнього кінотеатру, де наразі знаходиться Центр культури та дозвілля.
 

Збіг? Не думаю!

У прес-службі міськради повідомили й про те, що будівництво має завершитися за півтора або два місяці. І, як не дивно, саме в цей час у Крюкові мав з'явитися не новий бульвар, а реконструкція парку "Юність".

За його реконструкцію проголосували у "Майстерні міста" самі мешканці Крюкова.
 

Читайте також:  Страсті по Реївці: чи з'являться у районі зони відпочинку?
 

Але все сталося так, як і прогнозувалося раніше. Витрачати кошти на гідне облаштування цілого парку, на якому не награбуєш, - зайвий клопіт. Та й навіщо, якщо ось можна зробити псевдозону відпочинку, та ще й за гроші не свої, а Шаповалова?

Тож залишається чекати, коли поневіряння нещасних мешканців прилеглих районів закінчаться. І в кожній частині Кременчука з'явиться щонайменше один гарний парк чи сквер без написів про подяку на лавочках.

Читайте також: У "Майстерні міста" підбили підсумки. Тож які парки рятуватимуть?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 130 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 541 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1856 0