Новини з 1996 року

На пропаганду наркоманії та алкоголізму серед молоді влада міста виділить кошти. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 10 грудня 2015 08:50 1063 0

Ми не жартуємо, бо такі наміри влади ми вгледіли на сайті Кременчуцької міської ради в розділі проектів рішень міської ради. На пропаганду наркоманії, тютюнопаління та алкоголізму на 2016 рік планують виділити 42 200 гривень.

Здійснювати пропаганду соціально-негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі має Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. 

Як видно із оприлюднених документів, на пленарне засідання міськради на розгляд для затвердження виносять програму "Формування здорового способу життя молоді та пропаганда соціально-негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі". Дана програма включена до розділу 2-го "Здоровий спосіб життя молоді" комплексної програми "Молодь Кременчука" на 2016 - 2020 роки.

 

На всяк випадок зробили скрін-шот сторінки сайту міської ради.

 

У програмі чітко зазначено, що вона спрямована, зокрема, на пропаганду наркоманії, тютюнопаління та алкоголізму. Як це має реалізовуватись, не зазначено. Виходячи з програми, відвідини наркопритонів, точок самогоноваріння та підпільних нарколабораторій не виключаються.

На всякий випадок просимо вважати цю публікацію як звернення у правоохоронні органи для здійснення перевірки, а то, може, дійсно хтось у владі хоче вести пропаганду наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління серед молоді нашого міста.

 

P.S.1. Ми розуміємо, що хтось у виконкомі недогледів і забув дописати префікс "контр" до слова пропаганда, де це потрібно. Але описку по Фрейду ми також не виключаємо. 

P.S.2. Ми не адепти брудних методів працівників сайту "КременчукТудей", ми лише описуємо те, що бачимо. У спланованій інформаційній диверсії, яка направлена проти нинішньої міської влади, просимо нас не звинувачувати. Разом з тим, такі грубі недоліки мають виявляти штатні коректори та спеціалісти у міськраді та виконкомі, а не журналісти. 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 266 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 369 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 506 0