Новини з 1996 року

На промислових підприємствах Кременчука не вистачає кваліфікованих спеціалістів

Віктор Крук 10 жовтня 2016 16:25 1029 0

На промислових підприємствах Полтавської області спостерігається дефіцит кваліфікованих кадрів, що стало причиною зниження кількості виготовленої продукції. Про проблеми виїзду спеціалістів із Полтавщини на роботу за кордон говорили представники промисловості області під час апаратної наради, інформує УНН-Центр.

"Зараз спостерігається тенденція, що працівникам вигідніше бути на обліку в центрі зайнятості, отримувати субсидію та мати підробіток. Ніхто не хоче йти працювати на заробітну плату в 5 тисяч гривень.

Багато хто з фахівців, кваліфікованих кадрів, не хочуть тут залишатися і знаходять кращу для себе роботу за кордоном. Із цим пов'язано те, що у підприємств сильно падають показники.

Технічно ми можемо виготовляти тисячу вагонів, але тих фахівців, які контролюватимуть цей процес, не вистачає", − прокоментував ситуацію голова правління Крюківського вагонобудівного заводу Анатолій Шабала.

Таку ж ситуацію на підприємстві окреслив і генеральний директор компанії "АвтоКрАЗ" Роман Черняк.

"Технічно ми маємо можливість виготовляти близько 7 тис. автомобілів за рік. Але фахівців для цього не вистачає. Виїхали кваліфіковані спеціалісти, програмісти, інженери тощо. Людям вигідніше реалізувати себе за кордоном", − сказав Роман Черняк.

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 349 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1483 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2470 0