Новини з 1996 року

На Полтавщину повернулась африканська чума свиней

Іона Харченко 19 листопад 2019 18:16 108 0

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє про загибель свиней, що належали ПСП «Мрія» села Вечірки Пирятинського району Полтавської області.

Згідно зі звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 004113 п.м./19 від 18.11.2019  Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Пирятинській районній державній  адміністрації з 19 листопада 2019 року буде встановлено карантин, територію господарства оголошено неблагополучним пунктом та затверджено «План заходів щодо локалізації та ліквідації  африканської чуми свиней на території господарства ПСП «Мрія» села Вечірки Пирятинського району та недопущення розповсюдження даного захворювання на території Полтавської області».

Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби області та району. Вживаються оперативні заходи з локалізації, ліквідації збудника АЧС.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 235 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 336 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 475 0