Новини з 1996 року

На Полтавщині знайшли ще один "чорний" нафтопереробний завод

Єлизавета Кравченко 01 грудня 2015 09:31 607 0

На Полтавщині "прикрили" черговий підпільний нафтопереробний завод.

Як повідомив перший заступник начальника ГУ Державної фіскальної служби у Полтавській області Олег Льодовик, незаконна діяльність здійснювалася на території однієї з нафтобаз в області. Тут розвантажували і завантажували залізничні й автомобільні цистерни з хімічними компонентами, такими, що імпортуються з РФ.

 

 

На обладнанні нафтобази проводилося змішування компонентів із заводським бензином і дизельним паливом. Отримана суміш як імпортоване паливо доставлялась на АЗС Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей, де вона реалізовувалася кінцевим споживачам без сплати акцизного податку.

 

 

У ході досудового розслідування (ст. 204 КК україни – незаконний обіг підакцизних товарів і ст. 212 КК – умисне ухилення від сплати податків) працівниками податкової міліції проведено обшуки на території нафтобази, виробничих, складських і офісних приміщень. З незаконного обігу вилучено майже 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів і компонентів, орієнтовна вартість яких становить понад 66 млн грн.

 

 

Також вилучено обладнання, за допомогою якого здійснювався технічний процес змішування, фінансово-господарська документація, документи митного оформлення вантажів, печатки, штампи, комп'ютерна техніка і носії інформації.

 

 

Теги: Пригоди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись