Новини з 1996 року

На Полтавщині запустили новий проєкт із відеолекціями про мілітарну історію України

Катерина Синьова 26 березня 2020 10:50 164 0

Нещодавно презентували серію відеолекцій з військової історії України 1917-1921 років під назвою «Бойовий шлях Армії УНР: командири, військові підрозділи, ключові операції». Ця робота належить Українському інституту пам’яті спільно з освітньою платформою «Експертний Корпус», повідомляє «Полтавщина».

Першим вдалось подивитися відеолекції полтавцям, яким представили їх у січні цього року в краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського під час церемонії відкриття виставки «Українське військо: 1917-1921».

У трьох відеолекціях, які тривають близько 30 хвилин, показали процес створення армії, епізоди її становлення, визначні кампанії, операції та бої, легендарних командирів і той масштабний спадок, який Армія УНР залишила Збройним Силам сучасної України.

Особливість цього відеоконтенту полягає в тому, що його цільова аудиторія — військові. Відеолекції для військових покликані також змити комуністичні маркери щодо мілітарної історії України.

Також відомо, що спікера обирали за принципом зацікавлення аудиторії. Оскільки це лекції для військових, вирішили обрати того, хто має військовий досвід. Тож спікером став ветеран російсько-української війни, офіцер резерву ЗСУ Роман Кулик.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 536 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 805 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 855 0