Новини з 1996 року

На Полтавщині закуплять 43 шкільні автобуси за 26 млн грн

Едера Бедьо 16 серпня 2016 14:01 587 0

На Полтавщині цього навчального року планується збільшити кількість шкільних автобусів на 43 транспортні одиниці на умовах співфінансування, на що спрямовано 25 млн 800 тис. грн. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на керівника департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олену Харченко.

"З 1 вересня передбачається підвезення понад 13 тис. учнів та майже 1,3 тис. педагогічних працівників. Для стовідсоткового регулярного та безпечного перевезення учнів та педагогічних працівників до навчального закладу і додому протягом навчального року 2015−2016 рр. були задіяні 279 шкільних автобусів, 22 транспортні одиниці сільських, селищних рад та майже 60 рейсових автобусів. У цьому навчальному році планується збільшити кількість шкільних автобусів на 43 транспортні одиниці на умовах співфінансування за формулою 50 на 50, згідно з розпорядженням КабМіну, на які спрямовано 25 млн 800 тис. грн.", − сказала Олена Харченко.

Із вказаної кількості шкільних автобусів до вересня заплановано придбати 70%, зокрема органами управління освітою 13 райдержадміністрацій та чотирьох об’єднаних територіальних громад уже придбано 21 шкільний автобус.

"Також вісім буде закуплено у шести районах та двох об'єднаних територіальних громадах до кінця серпня та 12 − у семи районах і трьох об'єднаних територіальних громадах у вересні−жовтні поточного року", − додала Олена Харченко.

Також у департаменті освіти Полтавської ОДА повідомили, що через невиділення коштів із місцевого бюджету на умовах співфінансування об’єднані територіальні громади Клепачівської сільської ради Хорольського та Недогарківської сільської ради Кременчуцького районів не мають можливості провести закупівлю шкільних автобусів. Але за підсумками конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у 2016 році відібрано проекти об’єднаної територіальної громади Клепачівської сільської ради та відділу освіти Хорольського району, які передбачають придбання шкільного автобусу для підвезення школярів та педагогічних працівників до Шишаківської ЗОШ I-III ступенів с.Клепачі та Петракіївського НВК.

 

Теги: Життя КременчукаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 158 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 563 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1302 0