Новини з 1996 року

На Полтавщині з початку року з боржників стягнули понад 27 млн грн аліментів

Валерія Макряшина 19 лютого 2019 16:02 253 0

Питання боротьби з економічним насильством та захист прав маленьких українців – ключові в роботі органів державної виконавчої служби.

Завдяки прийнятим законам #ЧужихДітейНеБуває минулого року державні виконавці області стягнули понад 287 млн грн аліментів.

Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко.

«Питання боротьби з економічним насильством та захист прав маленьких українців – один з ключових напрямів роботи органів державної виконавчої служби. Завдяки прийнятим законам #ЧужихДітейНеБуває минулого року державні виконавці області стягнули понад 287 млн грн аліментів і це досить гарний результат, який у 1,5 раза більший ніж у 2017 році. Не зупиняємося на досягнутому: цього року з боржників стягнуто понад 27 млн грн аліментів», – розповів Олег Тимченко.

З 27 млн грн аліментів 11 млн стягнуто саме завдяки застосуванню механізмів впливу, які передбачені законами #ЧужихДітейНеБуває.

Так, виконавці винесли майже 22 тисячі постанов про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за кордон, керувати транспортним засобом, користуватися зброєю та полювати.

Винесено понад 2 тисячі постанов про накладення штрафу в розмірі 20, 30 та 50% на суму боргу залежно від терміну заборгованості. Іншим механізмом впливу на боржників є притягнення їх до виконання суспільно корисних робіт.

«173 боржники Полтавщини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, з яких 100 вже відпрацювали, на користь дітей перераховано понад 170 тис грн аліментів», – розповів очільник юстиції Полтавщини.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 705 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 766 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 945 0