Новини з 1996 року

На Полтавщині введуть особливий режим. Мешканців просять зберігати спокій

Іона Харченко 27 травня 2019 10:15 2564 0

Із 28 по 30 травня в Полтаві та Полтавському районі СБУ проводитиме планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання зі спецтехнікою та озброєними правоохоронцями.

Тож можливе обмеження руху та перевірка документів. Про це повідомила прес-група Управління СБУ в Полтавській області.

Силовики відпрацьовуватимуть навчальні завдання в умовах, наближених до реальних. До навчання будуть залучені спецтехніка та озброєні правоохоронці. У рамках навчання також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей і транспортних засобів.

Управління СБУ в Полтавській області просить місцевих мешканців зберігати спокій. Можливе зосередження військових та спецпризначенців. Також громадян просять належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців: перевірку документів, огляд особистих речей, тимчасове обмеження чи заборону руху транспортних засобів і пішоходів тощо. Всі ці дії відбуватимуться в рамках чинного законодавства.

У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів СБУ просить невідкладно повідомити про це на гарячу лінію УСБУ (0532) 511-838 або спецлінію поліції 102.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 100 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 153 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 218 0