Новини з 1996 року

На Полтавщині внаслідок викриття криміналу до бюджету надійшло 5,6 млн грн

Валерія Макряшина 04 жовтня 2018 10:10 469 0

Понад 5,6 млн грн надійшло до бюджету за рахунок погашення збитків у кримінальних провадженнях за матеріалами оперативників ГУ ДФС Полтавщини.

Зокрема, протягом січня-вересня 2018 року викрито 51 кримінальне правопорушення у сфері оподаткування, бюджетній та митній сферах, у тому числі 20 – за фактами вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів.

Про це повідомили в управлінні ГУ ДФС у Полтавській області.

"Так, викрито 22 злочини, пов’язані з умисним ухиленням від сплати податків на загальну суму понад 45 млн грн (ст. 212 Кримінального кодексу України), 11 – із незаконним виготовленням, зберіганням і збутом незаконно виготовлених підакцизних товарів (ст. 204 КК України), 2 – із використанням підроблених марок акцизного податку (ст. 199 КК України), 5 – з фіктивним підприємництвом (ст. 205 КК України). Крім цього, викрито 7 кримінальних правопорушень, пов’язаних із розкраданням та розтратою коштів посадовими особами підприємств, у т.ч. 5 – в особливо великих розмірах (ст. 191 КК України), а також 1 правопорушення, пов’язане з легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом (ст. 209 КК України)", – йдеться в повідомленні.

У ході проведення операції “Акциз-2018”, метою якої є посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, викрито 13 кримінальних правопорушень, припинено діяльність 2 незаконних виробництва лікеро-горілчаних напоїв, у т.ч. 1 – скоєно організованою злочинною групою у складі 3-х осіб. З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму майже 20 млн грн.

На виконання доручення Уряду щодо посилення протидії правопорушенням у митній сфері викрито 9 кримінальних правопорушень, припинено діяльність Центру мінімізації митних платежів, зі схемою надання послуг, пов’язаних зі здійсненням митного оформлення ТМЦ за заниженою митною вартістю. У ході реалізації матеріалів вилучено імпортованих товарів вартістю понад 10 млн грн. Крім цього, складено 30 протоколів про порушення митних правил на суму понад 6 млн грн та забезпечено додаткові надходження в бюджет у сумі 1,9 млн грн за рахунок збільшення задекларованої вартості імпортованих товарів.

"За результатами проведення досудового розслідування викритих правопорушень 26 особам оголошено підозру у скоєнні злочинів, у т.ч. 6-ти особам – у скоєнні злочинів у складі організованої злочинної групи. Кримінальні провадження відносно вказаних осіб направлено на розгляд суду", – інформують в управлінні ДФС у Полтавській області.

У бюджет додатково забезпечено надходження коштів на суму понад 5,6 млн грн за рахунок погашення збитків у кримінальних провадженнях та понад 5 млн грн – за рахунок відпрацювання підприємств реального сектора економіки, які скористалися послугами “конвертаційних центрів” та фіктивних суб’єктів господарювання для мінімізації власних податкових зобов’язань.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 492 0