Новини з 1996 року

На Полтавщині ветеранам війни виплатили щорічну разову грошову допомогу

Людмила Скачко 30 квітня 2019 12:45 275 0

26 квітня виплата разової грошової допомоги на Полтавщині проведена 41,7 тисячам ветеранів війни на суму 55 мільйонів гривень.

Статтею 17-1 Закону України "По статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" передбачено, що громадяни, які набули статус згідно зі статтями 6, 7, 9, 10, 11 цього Закону по 5 травня відповідного року та  які не отримали грошової допомоги, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня 2019 року.

На виконання норм Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань" та постанови Кабміну України №237 від 20 березня 2019 року "Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань". 

Центром з нарахування та здійснення соціальних виплат у Полтавській області виготовлені виплатні документи відповідно до статусів ветеранів війни та розмірів, які визначені постановою для проведення виплати поштовими відділеннями зв’язку за місцем проживання ветеранів та для зарахування допомоги на вкладні рахунки в банківських установах. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 463 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 699 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 723 0