Новини з 1996 року

На Полтавщині відкрито сезон полювання на хутрового звіра

Альбіна Козлова 06 листопад 2018 10:15 744 0

У суботу, 3 листопада, на Полтавщині відкрився сезон полювання на хутрових звірів, який триватиме до 27 січня 2019 року. Полювання проводиться мисливцями за відстрільними картками та спеціальними ліцензіями, повідомляє "Полтава 365".

Відповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання", полювання здійснюється на таких хутрових звірів: зайця-русака, лисицю, єнотовидного собаку й вовка.

Полюють у денний час, у суботу та неділю, а нормою відстрілу одним мисливцем є один заєць (відстріл лисиці та вовка не лімітований).

Полювання проводиться за відстрільними картками, які видаються користувачами мисливських угідь, повідомили в Українському товаристві мисливців та рибалок. А полювання на диких парнокопитних тварин проводиться за ліцензіями.

Відстрільні картки (одноразові, сезонні) та ліцензії  видають тільки тим мисливцям, які мають усі необхідні документи на право полювання.  

Вартість одноразової картки становить 150 грн, а сезонної – 600 грн, для пенсіонерів – 450 грн.

Для забезпечення дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших хвороб слід проводити ветеринарно-санітарну експертизу добутих тварин, зазначають у Товаристві.

Також тимчасово заборонено полювання в лісах для збереження та відтворення кількості диких тварин, запобігання фактів браконьєрства в лісових масивах, що є постійними станціями перебування копитних диких тварин. 

Дозволяється полювати в лісових масивах лише з єгерем на хижаків та за ліцензіями.  

Не дозволено полювання на відтворюючих ділянках та в урочищах, а полювання з нарізною мисливською зброєю в угіддях дозволяється лише при проведенні ліцензійних полювань на копитних.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1015 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1884 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 876 0