Новини з 1996 року

На Полтавщині в дику природу випустили два десятки байбаків. ФОТО

Людмила Скачко 13 серпня 2019 17:45 155 0

За останні роки мисливські господарства Полтавщини все частіше за власні кошти купують тварин, гризунів та птахів і випускають їх у дику природу. Здебільшого це стосується господарств Миргородського, Полтавського, Гадяцького, Диканського районів.

Завдяки мисливцям в угіддях області побільшало косуль, оленів, диких свиней, качок, зайців, муфлонів, лосів, фазанів, куріпок, бобрів. А одна агрофірма в Диканському районі спеціалізується ще й на розведенні байбаків, яких, говорять, до війни багато водилося у степових районах області.

 

 

Нещодавно єгері завезли з Диканщини і випустили для розведення на території Щербанівської об’єднаної територіальної громади Полтавського району 20 цих симпатичних і, до речі, не таких уже й маленьких звірят. Залежно від виду, вони досягають ваги 3-7 кілограмів.

Заступник гендиректора агрофірми, біолог - мисливствознавець Петро Нос розповів, що мета такого розведення – збільшити біорізноманіття видів. Начебто економічного зиску тут немає.

Наступного року єгері планують випустити в поле під Полтавою ще кілька десятків байбаків. А поки що тваринки повинні пристосуватися до нового місця проживання і нагуляти жир. Адже попереду зима. Вже навесні від них чекають першого приплоду.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 206 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 194 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 180 0