Новини з 1996 року

На Полтавщині триває місячник добровільної здачі зброї

Іона Харченко 04 квітня 2019 11:40 213 0

До 30 квітня є можливість добровільно здати зброю поліції та уникнути кримінальної відповідальності. Із першого квітня на Полтавщині стартував місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.

Що це означає для громадян?

У визначений термін (з 01 до 30 квітня) особа, яка добровільно здала органам влади зброю (вогнепальну та холодну), бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України.

В іншому випадку – громадянин стає порушником правил їх обігу (користування населенням) і йому загрожує кримінальна відповідальність відповідно до частин 1-2 статті 263 Кримінального кодексу України.

Для отримання більш детальної інформації правоохоронці просять громадян звертатися до територіальних відділів (відділень) поліції чи дільничних офіцерів поліції за місцем їхнього проживання чи тимчасового перебування.

Якщо ж громадянам відомі факти незаконного зберігання зброї, боєприпасів або вибухівки, то необхідно негайно повідомити про це в поліцію (102). Адже неправильне поводження з ними може спричинити фатальні наслідки як для самого порушника, так і для оточуючих.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 95 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 149 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3882 2