Новини з 1996 року

На Полтавщині пробне ЗНО з української мови і літератури склали понад 6 тисяч учасників

Іона Харченко 20 березня 2019 10:00 391 0

Минулої суботи, 16 березня, в Україні відбулося пробне зовнішє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Свої знання з цього предмета перевіряли понад 6,3 тисяч учасників із Полтавщини. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Хто має складати ЗНО та коли відбудеться основна сесія тестування?

Учні, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти: учні 11 класів, студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО:

- випускники закладів загальної середньої освіти – 3 предмети (українська мова та література, математика або історія України та один з предметів із запропонованого вище переліку);

- учні закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, які у 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту – складають ДПА з 3 предметів: 2 - у формі ЗНО (українська мова, математика або історія України) в пункті тестування, третій - письмово в закладі освіти;

- студенти ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти та які отримали у 2018 році 1-3 бали за результатами ДПА, можуть повторно пройти державну підсумкову атестацію у 2019-му.

«За попередніми прогнозами, цьогоріч у Полтавській області очікується понад 12600 учасників. Серед них 6800 випускників 11 класів, понад 1800 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 2600 студентів закладів вищої освіти, які вступали після 9 класу, та випускники минулих років», – розповіла директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики та завершиться 13 червня тестуванням з хімії. ЗНО з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

А ось 16 березня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури. Свій рівень знань перевірили понад 6,3 тисяч учасників із Полтавської області.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання триває три години. Якщо учасник знає матеріал, цього часу достатньо для складання іспиту.

Пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов: англійської, іспанської, німецької та французької відбудеться вже цієї суботи, 23 березня.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, оприлюднять на інформаційних сторінках: з української мови і літератури – 22 березня, з інших предметів – 29 березня.

Місце і час проведення пробного ЗНО

На Полтавщині пробне тестування можна буде скласти в дев’яти містах: Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гадячі, Горішніх Плавнях, Карлівці, Кобеляках і Пирятині.

У день проведення пробного ЗНО необхідно з 10:15 до 10:50 прибути до пункту, адреса якого зазначена в запрошенні-перепустці. Вони розміщені на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в Особистих кабінетах учасників пробного ЗНО. Ознайомитися з маршрутом радимо заздалегідь, щоб дістатися вчасно. Учасників, які спізнилися, до пункту пробного тестування не допустять.

Із собою необхідно мати:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- запрошення для участі в пробному ЗНО-2019 та картку учасника;

- дві-три ручки з чорнилом чорного кольору;

- за бажанням - маленьку прозору пляшку з питною водою без етикетки.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 159 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 563 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1302 0