Новини з 1996 року

На Полтавщині працював фейковий маслозавод. Торгували дешевою підробкою. ВІДЕО

Валерія Макряшина 16 липня 2018 10:01 2004 0

Після сюжету на столичному телеканалі поліція Полтавщини відкрила кримінальне провадження.

Поліція Полтавщини вирішує питання про відкриття кримінального провадження після випуску сюжету програми ТСН.Тиждень, кореспонденти якої розшукали підпільні маслозаводи, на яких виготовляють підробне масло.

Про це повідомив керівник поліції Полтавської області Андрій Замахін на своїй сторінці у Facebook: 

"Близько години тому у вечірніх новинах ТСН телеканалу 1+1 прозвучала інформація про підробку солодковершкового масла на одному з підприємств Полтавщини. Дякуємо редакції новин за важливе повідомлення", - написав він.

За його словами, за фактом отриманої інформації слідче управління поліції Полтавщини вирішує питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 227 Кримінального кодексу України (випуск або реалізація недоброякісної продукції). 

Ця стаття передбачає для порушників покарання у вигляді штрафу від 1700 до 3400 грн або виправні роботи на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, в сюжеті ТСН.Тиждень ішлося про те, що в Україні працюють фейкові маслозаводи, які випускають хімічну отруту. На Прикарпатті, в селі Брошнів Осада, та в Шишаках Полтавської області працюють фейкові маслозаводи. Ці "виробники" продають своє масло від 20 до 25 гривень. На пачці переконливо писали, що зроблено зі 100%-ого коров'ячого молока і дотримано всі держстандарти. Після проведеного тестування в лабораторії виявилось, що продукція - жахлива підробка. І це не просто порушення стандартів, у цій жовтій масі не було й краплі молока, повідомляють у ТСН. 

 

 

 

Відео: ТСН 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись