Новини з 1996 року

На Полтавщині попрощалися із загиблим бійцем Владиславом Карпуном. ФОТО

Валерія Макряшина 12 вересня 2018 08:21 1206 0

У Котелевському районі, в селі Велика Рублівка, біля будинку, де жив загиблий боєць Владислав Карпун, прощаються з військовим.

Зібралися побратими, родичі, друзі та односельці. Серед них - Інна Міщанін.

"Із трьох років він прийшов до нас у дитячий садочок. Був спокійний такий, розумний хлопчик. Про нього було чути лише з гарного боку. Обзивалися і товариші, і все населення. Сьогодні просто непоправна травма для всіх людей", - говорить Інна Міщанін, знайома загиблого. 

Від будинку похоронна процесія рушає селом. У руках військових – Державний Прапор. Біля місцевої церкви односельці створюють живий коридор. Далі загиблого відспівують у сільській церкві.

На цьому портреті - Владислав Карпун. Він пішов добровольцем на Донбас у серпні 2016-го. Був стрільцем 58-ї окремої механізованої бригади.

"7-го вересня підступна куля російського окупанта смертельно поранила Владислава. 8-го вересня, близько першої години ночі, серце героя перестало битися. Поранення в праве плече, передпліччя. І дійшло до нирок", - каже Едуард  Бородай, заступник комісара обласного військкомату

На похорон прийшла колишня однокласниця загиблого Наталія Ромашко.

"Завжди позитивний. Веселий. Смішний. Я пам’ятаю всі ці роки, які ми провчилися. Я не найближчий йому друг", - розповідає Наталія Ромашко, колишня однокласниця загиблого.

Поховали Владислава Карпуна на місцевому кладовищі.

20-річний земляк загинув на Донеччині, біля селища Новотроїцьке. У Владислава Карпуна залишилися мати, дружина та син, якому менше року.

 

 

 

Джерело: Лтава. ФОТО: КОЛО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1287 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2284 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2901 0