Новини з 1996 року

На Полтавщині попрощалися із добровольцем УДА, воїном АТО, Олександром Зубченком. ФОТО

Валерія Макряшина 14 грудня 2017 09:15 1897 0

Він завжди казав так - я люблю цю землю, я люблю Україну.

Вчора, 13 грудня Миргород попрощався з добровольцем української добровольчої армії Олександром Зубченком (позивний "Запал").

27-річний боєць загинув під Мар'їнкою 10 грудня в результаті артилерійського обстрілу. 

 

 

Мешканці міста, родичі та бойові побратими Олександра зібралися на алеї Героїв, аби віддати йому останні військові почесті.

У березні 2017 року Олександр Зубченко пішов добровольцем захищати цілісність України. Його підрозділ УДА ОТГ “Волинь” був на першій лінії оборони Донецького напрямку, де відбувалися щоденні вибухи, стрільба, підриви, спроби прориву ДРГ, артпідготовка із заборонених калібрів, які особливо запеклими стали в цьому місяці. 

 

 

"Ми служили разом в Українській добровольчій армії. Він - як боєць окремої тактічної групи "Волинь" УДА, я - як боєць-парамедик батальйону "Госпітальєрі" УДА. Знаю його з квітня 2017 року, я тоді був на ротації в Мар'їнці. Для мене він запам'ятався справедливим, дещо сором'язливим. Він завжди казав так: "Я люблю цю землю, я люблю Україну". Без перебільшень, Олександр був відважним воїном", - пригадує "Запала" його побратим із позивним "Кум".

Олександр Зубченко навчався у 2 та 3 Миргородських школах. Закінчив Миргородське СПТУ №44, де здобув професію за фахом електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Після навчання працював у службі охорони, згодом - слюсарем з ремонту автомобілів на Миргородському хлібозаводі. Однокласники згадують його як дуже енергійного та бадьорого хлопчину.

“Мужиком був”, – каже про нього однокласник Олексій.

 

 

"Сашко був хорошим хлопцем. Справжнім юнаком. Учився в нашому навчальному закладі, і ця звістка, як ножем у серце, вдарила нашому колективу. Від усіх нас висловлюємо рідним співчуття з приводу загибелі Сашка. Він дійсно був простим хлопцем, а став Героєм. Герої не вмирають!," – пригадує його заступник директора Миргородського ПТУ №44 Віктор Цибулько.

 

 

У Олександра Зубченка залишились батьки та сестричка.

 

 

 

Джерело: "Новини Полтавщини"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись