Новини з 1996 року

На Полтавщині поліція контролюватиме процес виборів

Іона Харченко 08 лютого 2019 10:31 177 0

Щоб не допустити на Полтавщині порушень виборчого законодавства, керівник обласної поліції Андрій Замахін доручив усім керівникам територіальних підрозділів поліції зустрітися з головами місцевих осередків політичних партій і розповісти їм про основні вимоги виборчого законодавства України та види відповідальності за його порушення.

Як повідомляють у прес-службі ГУ НП в Полтавській області, таку превентивну роботу проведуть у кожному районі області. Поліцейські наразі зустрічаються й з представниками Громадянської мережі «Опора» в Полтавській області для обговорення шляхів взаємодії та профілактики можливих порушень виборчого законодавства, а також узгоджують механізм координації дій при реагуванні на факти порушень.

Андрій Замахін особисто закликав усіх представників політичних партій та мешканців Полтавщини суворо дотримуватися вимог виборчого законодавства. Та наголосив, що поліція й надалі оперативно реагуватиме на кожен сигнал від громадян та спостерігачів і докладе максимум зусиль, щоб ті, хто ігнорує чи зневажає закон, були адекватно покарані, а вибори на Полтавщині пройшли цивілізовано.

На сьогодні до підрозділів поліції Полтавщини надійшло 39 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. У 13 випадках на порушників уже складено адміністративні протоколи. А ще 26 повідомлень правоохоронці перевіряють.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись