Новини з 1996 року

На Полтавщині палять свинину, заражену африканською чумою

Bylyna 10 серпня 2015 09:32 855 0

Рятувальники повідомляють про спалювання туш та субпродуктів, інфікованих африканською чумою свиней, неподалік села Харківці Пирятинського району.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій почали спалювати тушки свиней, у яких виявлено збудник африканської чуми. Про це повідмляє прес-служба обласної ДСНС.

Палять туші та інфіковані субпродукти на відстані 2 км від села Харківці, де раніше ветлікарі виявили спалах захворювання свиней в одному з приватних підприємств. Станом на 6-ту годину ранку сьогоднішнього дня, 10 серпня, вже спалили 195 інфікованих туш, залишилося ліквідувати ще 84 туші свиней та 10 тонн субпродуктів.

Спаслені туші потім загорнуть землею. "Завантажено туші та субпродукти, інфіковані АЧС, із морозильної камери  автомобілем перевезено та вивантажено. Продовжують роботу чотири дизбар’єри: три на в`їзді (виїзді) з с. Харківці та один на виїзді з території підприємства, де зберігаються інфіковані туші свиней. На кожному дизбар’єрі цілодобово чергують представники ветмедицини та міліції", - сказано в офіційному повідомленні прес-служби.  Пости проводять дезінфекцію техніки, що виїздить із території 3-кілометрової карантинної зони. Із цієї зони не дозволяють вивозити м’ясо та живих свиней.

Як відомо, головний ветлікар Кременчука Юрій Сливка звернувся до кременчужан із проханям не купувати м'ясо в місцях стихійної торгівлі, аби не придбати заражене м'ясо.

 

Юлія Билина

 

Теги: волонтери

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись