Новини з 1996 року

На Полтавщині новий керівник підрозділу Укртрансбезпеки. Пасажирські маршрути вже ділитимуть чесно?

Олександр Курилов 15 травня 2019 14:27 889 0

У громадському транспорті Полтавщини – великі зміни й про них повідомляють в обласній державній адміністрації. Мова про нового керівника обласного підрозділу Укртрансбезпеки, який до останнього часу очолював Володимир Кужель.

Про його роль у житті нашого міста відомо досить добре – обласний підрозділ Укртрансбезпеки штрафував нормальних перевізників Кременчука зразка Костянтина Мирошниченка, й більше ніяких порушень у перевезенні жителів нашого міста маршрутними таксі вперто не бачив.

Нині - сподівання, що зміни в цій справі будуть.

Новий керівник трансбезпеки Полтавщини, або обласного управління Державної служби з безпеки на транспорті — Володимир Димкар.

У 2017 році Димкар Володимир Романович працював спеціалістом сектора юридичного забезпечення Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області.

У 2018 році Володимир Димкар працював заступником начальника управління нормативно-правового забезпечення Державної служби України з безпеки на транспорті в Івано-Франківській області та заступником директора Правового департаменту — начальником відділу удосконалення законодавчих та нормативно-правових актів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1911 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2431 0