Новини з 1996 року

На Полтавщині новий керівник підрозділу Укртрансбезпеки. Пасажирські маршрути вже ділитимуть чесно?

Олександр Курилов 15 травня 2019 14:27 361 0

У громадському транспорті Полтавщини – великі зміни й про них повідомляють в обласній державній адміністрації. Мова про нового керівника обласного підрозділу Укртрансбезпеки, який до останнього часу очолював Володимир Кужель.

Про його роль у житті нашого міста відомо досить добре – обласний підрозділ Укртрансбезпеки штрафував нормальних перевізників Кременчука зразка Костянтина Мирошниченка, й більше ніяких порушень у перевезенні жителів нашого міста маршрутними таксі вперто не бачив.

Нині - сподівання, що зміни в цій справі будуть.

Новий керівник трансбезпеки Полтавщини, або обласного управління Державної служби з безпеки на транспорті — Володимир Димкар.

У 2017 році Димкар Володимир Романович працював спеціалістом сектора юридичного забезпечення Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області.

У 2018 році Володимир Димкар працював заступником начальника управління нормативно-правового забезпечення Державної служби України з безпеки на транспорті в Івано-Франківській області та заступником директора Правового департаменту — начальником відділу удосконалення законодавчих та нормативно-правових актів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись