Новини з 1996 року

На Полтавщині новий герой — поліцейський, який витяг бездиханного чоловіка з того світу. ФОТО

Артем Кузьменко 13 лютого 2020 17:15 309 0

У поліції Полтавщини — новий герой. Правоохоронець Дмитро Кунерт спокійно скуплявся в місцевому супермаркеті. Несподівано він почув гучний звук і озирнувся. На підлозі магазину лежав чоловік.

Сталося так, що відвідувач магазину раптово знепритомнів і впав. Дмитро підбіг до нього й упевнився, що той ознак життя не подає. Поліцейський не нервував і не панікував, а почав надавати першу домедичну допомогу.

Чоловік, який знепритомнів і не дихав, міг загинути за лічені хвилини внаслідок зупинки серця. Щоб не гаяти часу, офіцер перевернув тіло на бік, розтиснув щелепу і звільнив дихальні шляхи, щоб розпочати серцево-легеневу реанімацію. Тим часом працівники супермаркету викликали швидку медичну допомогу.

Завдяки поліцейському серце непритомного чоловіка почало битись, а разом із ним відновилося й дихання. Поступово він почав приходити до тями.

“Швидка” забрала його, щоб надати фахову допомогу в медзакладі.

Як пізніше повідомив лікар, Дмитро Кунерт врятував чоловіка з того світу. Він усе зробив вчасно й на досить високому професійному рівні. Тож 32-річний чоловік залишився живий.

Ось, власне, й фото героя.

 


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 890 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1685 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 766 0