Новини з 1996 року

На Полтавщині нелегальних перевізників оштрафували майже на мільйон гривень

Людмила Скачко 26 червня 2019 09:10 279 0

У Полтавській області велика кількість пасажирських перевезень здійснюється без ліцензій. Уже вкотре на них складають протоколи, їх штрафують, але кількість перевізників-нелегалів залишається значною.

"На сьогодні складено 34 протоколи щодо перевезення без ліцензії. Розмір штрафу – від 17 000 до 34 000 грн. Загалом на порушників, які здійснюють нелегальні перевезення, накладено штрафів на суму близько 1 млн грн. До державного бюджету сплачено 785 000 грн", - розповів начальник Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області Володимир Димкар.

З перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів, спільно борються працівники Управління Укртрансбезпеки та Нацполіції. Вони цьогоріч перевірили 1 283 автобуси та задокументували 721 порушення. Зокрема, виявлено перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів було в 230 випадках.

"У нашій області дуже багато нелегалів. Ці цифри просто шокуючі. Коли ми подаємо звіти на Київ, нам кажуть: "У вас що, всі їздять без документів?" Це, дійсно, проблема, з якою ми боремося постійно", - відзначив Володимир Димкар.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1858 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0