Новини з 1996 року

На Полтавщині, не в Кременчуці, - рік медицини. У нас - рік медкризи. Губернатор Синєгубов та обіцянки

Артем Кузьменко 14 січня 2020 13:25 377 0

Говорили, балакали, сіли та й заплакали

Нещодавно на апаратній нараді Полтавської облдержадміністрації голова Олег Синєгубов повідомив, що галузь охорони здоров’я для нашої області буде однією з найпріоритетніших.

“Цього року Закон про медичну реформу повинен запрацювати повністю. Медичні послуги надаватимуть за новими правилами. На мою думку, Полтавщина готова до змін. З цими завданнями ми впораємося на відмінно. Також цього року в регіоні повністю оновиться автопарк “швидких”. Область отримала 103 нові автомобілі”, – зазначив він.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що багато проєктів будівництва, які мали закінчити минулого року, ще “висять”. Їх не закінчили (це проєкти від спортмайданчиків до аеропортів), адже через різні обставини “нам це не вдалося”. Не закінчивши старі, Синєгубов хоче взятися за нові, ще й заявляє, що область до цього готова.

А що насправді?

А насправді, звісно, на Полтавщині буде свято й мова тут про відкриття лікарень, зокрема  кардіодиспансеру, через будівництво якого припинена робота над аналогічним кременчуцьким. І цю багатоповерхову будівлю відкриють і довгобуд із неї не робитимуть.

Але це Полтава, де, певно, губернатор побував далеко не у всіх обласних лікарнях, інакше б звернув увагу спочатку на розруху, яка там є, за винятком небагатьох відремонтованих відділень.

А ще є Кременчук із його будівництвом лабораторії для місцевого онкодиспансеру, яке коштує 200 мільйонів гривень і на яке виділили лише 20 млн грн.

У Кременчуці ще є тема відсутності умов лікування хворих, через які окремі міські лікарні  гарантовано не підпадають під фінансування НСЗУ, і є тема ангіографа для дитячої міської лікарні.

Ангіограф  для  міської дитячої лікарні як проєкт нашого міста поховали Прем'єр Гончарук та наш нардеп Шаповалов, який мовчав, коли в уряді  "слуги народу"  різали субвенції та проєкти розвитку, зокрема для нашого міста.

Звичайно, Кременчук вдячний за нові швидкі, які дістануться нашому місту.

Але автомобілем  швидкої допомоги КТ чи МРТ не зробиш. Тож здається, що 2020 рік для нашого міста при такому ставленні з області роком розвитку медицини не буде, хіба роком медичної кризи. А до кризи нам не звикати - вона в нас не припиняється. 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3773 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 154 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 365 0