Новини з 1996 року

На Полтавщині квартирант-іноземець убив власника квартири. Визнали психічно хворим. ВІДЕО

Артем Кузьменко 08 січня 2020 14:05 405 0

7 листопада в с. Розсошенці Полтавської області до поліції звернулася жінка з інформацією про збройний напад на її чоловіка. Власник квартири разом із працівником газової служби зайшли у квартиру, щоб перевірити інформацію щодо витоку газу. Тоді хлопець, який орендував приміщення, напав на обох: власнику перерізав шию, а газівник отримав рану вуха.

Поліція, яка прибула на виклик, затримала нападника і вилучила ніж. Відомо, що поранений у шию чоловік втратив багато крові. Його й працівника газової служби госпіталізували в лікарню.

 

 

Відомо, що затриманий — громадянин Азербайджану, з середньою освітою, не одружений, навчався в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка. Він отримав підозру в порушенні ч. 1 ст. 15 та ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох осіб, не доведене до кінця через обставини, які не залежали від волі підозрюваного).

Одразу після вручення підозри студенту обрали запобіжний захід — тримання під вартою.

Психіатрична експертиза встановила, що хлопець має психічне захворювання. Ще в листопаді з’ясувалося, що він страждав і страждає на захворювання гострого поліморфного психічного розладу з симптомами шизофренії. Ця хвороба позбавляла його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними. Крім того, підозрюваний потребує застосування примусової госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з суворим наглядом.

Тоді адвокат потерпілого звернувся до суду з вимогою провести ще одну експертизу, адже першу виконали без урахування всіх матеріалів справи. На його думку, експерти безпідставно піддалися на симуляції підозрюваного і повірили, що він психічно хворий. Але проведення експертизи змушує продовжити строки досудового розслідування та продовжити запобіжний захід підозрюваному.

Слідчий тим часом клопотав про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на поміщення до психіатричної лікарні. Октябрський райсуд Полтави задовольнив клопотання, змінив запобіжний захід та призначив помістити підозрюваного до психіатричного закладу до 8 лютого 2020 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 259 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 620 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1360 0