На Полтавщині кадрова біда. Шукають тих, хто повторить приклад кременчуцького "слуги народу" Уріна

Голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов оприлюднив на своїй сторінці у ФБ спеціальне звернення із запрошенням до молоді пропонувати свої анкети для роботи в органах місцевого самоврядування.
«В Україні почалося очищення та оновлення влади і кожен може на прозорих умовах реалізувати себе на посаді у владі й це непогана можливість для тих, кому не дала себе реалізувати попередня влада», - за тим, що обіцяє керівник області, – він сам буде знайомитися з анкетами й слід розуміти, що сам і прийматиме рішення щодо призначення.
Про що слід додати – так це про тих, кого гукають і мова про стандартний набір чиновників для кожного з 26 районів області – голова РДА й три-чотири його заступники. Й слід розуміти, що нині з цими кадрами великі проблеми.
А далі ж мова ось про що – загалом зайняти посаду в райадміністрації нескладно. Для такого варто заявити в першу чергу про утиски минулої влади і лояльність до влади нової. Головне, щоб новий губернатор такий заклик почув. Далі ж, якщо є відповідна освіта, можна вважати, що кандидат уже переміг і він уже керує.
Але в цій справі є свої проблеми. По-перше, відсутність власних коштів у районах, які переважно є дотаційними, по-друге, невизначеність долі самих районних адміністрацій, які то обіцяють перетворити на префектури з обмеженим штатом, то не обіцяють.
Є й інше й важливе – Полтавщина сьогодні знаходиться під опікою МВС і губернатор Синєгубов виходець саме з харківських структур міністерства.
Зрозуміло, що Полтавській області це нічого не дає, й рівень злочинності, навпаки, зростає.
Але тут багатьом буде в нагоді приклад колишнього кременчуцького кандидата в нардепи від партії «Слуга народу» Фелікса Уріна, якого було потоплено в багнюці напередодні останніх виборів, в тім числі завдяки бездіяльності поліції.
Потоплено було не тому, що йому не давала дихати минула влада, але тому, що він не мав доступу до вищих чиновників, а в його опонента – діючого нардепа Шаповалова, представника олігархічної групи, цей доступ був.
І так само сьогодні – чи є сенс претендентам подавати заяви в те ж місцеве самоврядування, якщо в них немає нікого за спиною й у випадку чого саме їм припишуть повний розвал і так розваленої економіки того чи іншого району Полтавщини? Втім, можливо, сенс таки є, все одно влада міняється кожні п'ять років і це нормальна традиція.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись