Новини з 1996 року

На Полтавщині кадрова біда. Шукають тих, хто повторить приклад кременчуцького "слуги народу" Уріна

Олександр Курилов 30 листопад 2019 16:34 907 0

Голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов оприлюднив на своїй сторінці у ФБ спеціальне звернення із запрошенням до молоді  пропонувати свої анкети для роботи в органах місцевого самоврядування.

«В Україні почалося очищення та оновлення влади і кожен може на прозорих умовах реалізувати себе на посаді у владі й це непогана можливість для тих, кому не дала себе реалізувати попередня влада», - за тим, що обіцяє керівник області, – він сам буде знайомитися з анкетами й слід розуміти, що сам і прийматиме рішення щодо призначення.

Про що слід додати – так це про тих, кого гукають і мова про стандартний набір чиновників для кожного з 26 районів області – голова РДА й три-чотири його заступники. Й слід розуміти, що нині з цими кадрами великі проблеми.

А далі ж мова ось про що – загалом зайняти посаду в райадміністрації нескладно. Для такого варто заявити в першу чергу про утиски минулої влади і лояльність до влади нової. Головне, щоб новий губернатор такий заклик почув. Далі ж,  якщо є відповідна освіта, можна вважати, що  кандидат уже переміг і він уже керує.

Але в цій справі є свої проблеми. По-перше, відсутність власних коштів у районах, які переважно є дотаційними, по-друге, невизначеність долі самих районних адміністрацій, які то обіцяють перетворити на префектури з обмеженим штатом, то не обіцяють.

Є й інше й важливе – Полтавщина сьогодні знаходиться під опікою МВС і губернатор Синєгубов виходець саме з харківських структур міністерства.

Зрозуміло, що Полтавській області це нічого не дає, й рівень злочинності, навпаки, зростає.

Але тут багатьом буде в нагоді приклад колишнього кременчуцького кандидата в нардепи від партії «Слуга народу» Фелікса Уріна, якого було потоплено в багнюці напередодні останніх виборів, в тім числі завдяки бездіяльності поліції.

Потоплено було не тому, що йому не давала дихати минула влада, але тому, що він не мав доступу до вищих чиновників, а в його опонента – діючого нардепа Шаповалова, представника олігархічної групи,  цей доступ був.

І так само сьогодні – чи є сенс претендентам подавати заяви в те ж місцеве самоврядування, якщо в них немає нікого за спиною й у випадку чого саме їм припишуть повний розвал і так розваленої економіки того чи іншого району Полтавщини? Втім, можливо, сенс таки є, все одно влада міняється кожні п'ять років і це нормальна традиція.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1272 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1939 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2487 0