Новини з 1996 року

На Полтавщині двоє людей хотіли відсудити в Пенсійного фонду по 60 тис. грн, але неправильно порахували

Артем Кузьменко 05 грудня 2019 18:00 258 0

Відсудити вони відсудили, але тепер отримають зовсім іншу суму.

Полтавський окружний адміністративний суд розглянув позови двох пенсіонерів із Полтавщини. Їм Пенсійний фонд України не виплачував пенсії або виплачував не в повному обсязі, і за цей час боргів у фонду накрапало по 60 тис. грн кожному з позивачів.

Перший позов надіслали 21 жовтня цього року. Чоловік обґрунтовував його тим, що порушено строки виплати пенсії, і боргів накрапало вже на 60 тис. 356 грн. Пенсійний фонд відповів, що 41 тис. грн уже виплачена, тож підстави для нарахування компенсації відсутні.

Проте суд усе одно зобов’язав Пенсійний фонд виплатити чоловікові компенсацію за затримку з 1 січня 2014 року по день фактичної виплати пенсії — 16 липня цього року. Позивач неправильно порахував гроші, які йому заборгували, тож спочатку перерахують, і тоді вже він отримає її.

Другий позов надійшов того ж дня, 21 жовтня, через підсистему “Електронний суд”. Позивач написав про те, що з 25 квітня по 21 жовтня цього року йому, як ліквідатору аварії на Чорнобильській АЕС, Пенсійний фонд не доплатив 59 тис. 300 грн.

Суддя в цьому випадку також став на бік позивача, тож він отримає пенсію, яку йому не доплатили з квітня. Але чоловік отримає іншу суму, бо й тут помилки в розрахунках — використали неправильну формулу для розрахунків, і тепер використають ту, що підходить під категорію людей, які постраждали внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 70 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 792 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 848 0