Новини з 1996 року

На Полтавщині через пекельну спеку почала «плавитися» дорога М-22, на яку витратили мільйони гривень

Валерія Макряшина 13 червня 2020 09:30 1684 0

Через жахливу спеку дороги на Полтавщини попливли. Наразі підрядники ліквідують дефекти на двох місцевих дорогах: Шишаки — Сагайдак — Поділ та М-22 — Соснівка — Кременчук — Горішні Плавні.

Агентство місцевих доріг Полтавської області проінспектувало стан покриття доріг, які ремонтувалися протягом 2018-2019 років, та перебувають на гарантії щодо стійкості до високої температури.

Як повідомляє видання "Полтавщина" з посиланням на слова директора підприємства Олексія Басана, на сьогодні виявлено два таких об’єкти, де дорожній одяг не витримав такого навантаження.

Дефекти дорожнього одягу виявили на дорогах Шишаки — Сагайдак — Поділ та М-22 — Соснівка — Кременчук — Горішні Плавні. Проблеми з'явилися через використання бітумної емульсії.

"Технологічно використання такої емульсії допустимо, але розрахунки базуються на законодавчо дозволених умовах експлуатації доріг щодо вагового навантаження. Згідно з Правилами дорожнього руху, максимальна вага автотранспорту на місцевих дорогах має сягати 24 тони. Сьогодні із подібною проблемою через спеку та великовантажний транспорт зіткнулися дорожники по всій країні..."— зазначив директор Агентства.

Олексій Басан додав, що підрядники вже отримали приписи від підприємства та найближчим часом ліквідують дефекти за власний рахунок. Якщо протягом місяця дефект не буде ліквідовано Агентство звернеться до суду.

Автодорогу Шишаки — Сагайдак — Поділ на замовлення Агентства влітку 2019 року відремонтувало кременчуцьке підприємство «Дорсервіс КПК» за 60,5 млн. гривень. У той же період ТОВ «Ростдорстрой» за 33,7 млн грн відремонтувало автодорогу Соснівка — Кременчук — Горішні Плавні.

Результати капремонтів ми всі бачимо. 

Варто зазначити, що на капремонт частини траси М-22 пішло понад 30 мільйонів гривень і нещодавно Агенство місцевих доріг Полтавської області оголосило тендер на ремонт залишкової частини на ще понад 30 мільйонів. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 422 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 543 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1048 0